• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Za sve skijase jedna MAPA Jahorine

Started by vip-jahorina, 20 October, 2011, 13:28:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Prosle godine smo predlozili da svaki skijas, tj. svako ko kupi skipas dobije jednu mapu Jahorine u visokoj rezoluciji i naravno samim tim odlicnog kvaliteta. Predlozili smo jos par stvari, ali evo bar je jedna odradjena.
Znaci uz svaki skipas, nemojte zaboraviti mapu sa najvaznijim informacijama o Jahorini. Npr. broj gorske sluzbe, FIS pravilima koristenja staza ...

VIP Jahorina se tu pojavila kao glavni sponzor ove mape (kazu da OC nema para  :o ), te se nadam pozitivnom odjeku a prije svega da cemo tako moci pomoci svim ljubiteljima Jahorine.

vip-jahorina

Naravno da nebi bilo nesporazuma, radi se o mapama formata B4 (34x23 cm)  austin:(

brera


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


lola



skiDeki

Svidja mi se, a bice od velike koristi narocito onima koji slabije poznaju planinu ili dolaze prvi put!! :bravo::(

Ako je odlicnog kvaliteta, tj visoke rezolucije ima da je uramim i stavim na zid u sobi ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 20 October, 2011, 16:07:09
Svidja mi se, a bice od velike koristi narocito onima koji slabije poznaju planinu ili dolaze prvi put!! :bravo::(

Ako je odlicnog kvaliteta, tj visoke rezolucije ima da je uramim i stavim na zid u sobi ludzatobom:((
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

marina

VIP Jahorina Woman Team

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

oooo sve pohvale VIP timu... samo naprijed ovo je odlicno  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Big_DANE


BOJAN-BG


acixon

bio sam gore polovinom januara po prvi put i prilikom kupovine ski pasa nisam dobio ovu mapu
ponovo sam gore pocetkom februara i interesuje me da li moram da trazim ovu mapu ili se ona vise ne dijeli,volio bi da sa njom probam jos koju stazu osim onu na poljicama :)

vip-jahorina

I mene to zanima jer su paprene bile cijene sponzorstva. Molio bi vas sto vise da ostavite ovdje izvjestaje o tome.