• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


visor_sarge

Pozdrav,
Gdje je najblize prodajno mjesto liftu ¾eljo?

skiDeki

Ski kasa, kod dvoseda ogorjelica2 malo prema sestosedu.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Milos CTS

Nema vise kod ®elje?

Jel se zna da li su od ove godine skinuli znak zabranjeno za Snowboard na ®elji?

peroflero

Pozdrav,

Evo, za 10 dana mi ponovo na Jahorinu, pa nekoliko pitanja:

- novi dio hotela Termag (klopa, smjestaj...), neka iskustva?
- skijanje izvan ratrakiranih staza (prije tri godine zbog malo snjega nesto losije), ova sezona?
- kakvo je stanje placenja karticama (skipass, najam motornih sanki, kafane...)
- posto zivim ispod Pohorja, a na skijanje idem preko pola bivse Juge, jesam li ja normalan??? ideea:( (:smijeh: ideea:(

hvala ako ce biti nekog odgovora, ako ne, mi svejedno dolazimo... regge

pozz

skiDeki

Dobro nam dosao  ole

e ovako da ti pokusam malo pomoci..

-U novom Termagu nisam bio, ali po recima ljudi sve za desetku!
-Skijanje po off pistama po meni bezbedno samo ako je preko metar snega, jer ispod ima kamenja pa mozes ostetiti opremu..
-Ja placam sve u kesu, ali na kasama idu i euri 1 eur=1.95km da se znas orjentisati, za kartice ne znam
- i sad ono najteze hehehehe, zasto ne bi bio normalan, bez obzira sto zivis blizu pohorja, ako ti se na Jahi svidja- samo gass, poznajem dosta ljudi koji zive blizu nekog ski centra i opet idu na Jahorinu anan anan

Nadam se da sam ti bar malo pomogao :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

peroflero

@ skiDeki

ej, hvala na brzom odgovoru.

Znam da nije problem sa eurima (ovaj, sa placenjem njima, ne sa kolicinom  ;)) , bilo je prije manjih poteskoca sa primanjem kartica, ali ok, nije ni to problem, ako si na to spreman.
Znam za one skale (mislim da odmah levom stranom sa Poljica), bilo je malo snjega, ali je ipak bilo krasno. Dok strada oprema nema veze, kad se navece moze lokat (PIVA).

Vodim ove zime prvi put kod vas prijatelje, kazu nece na Pohorje, jer niti imaju sarmice, niti znaju sta je teletina ispod peke...., pa da vidimo  :bravo::(


skiDeki

Sto se tice klope, bice zadovoljni sigurno na Jahorini... Zelim Vam ugodan boravak!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

dr.zela

*Vodim ove zime prvi put kod vas prijatelje, kazu nece na Pohorje, jer niti imaju sarmice, niti znaju sta je teletina ispod peke...., pa da vidimo*
peroflero-kandidat za predsednika turisticke organizacije (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

peroflero

e, pa nemojmo sada tako dr.zela  :SS

Ja bi kod vas na odmor, a ti meni odmah neki posao za radit...
...isti si moja zena... 3:(

uluru


peroflero

uluru

hvala za lepe zelje, tudi sam sem "povratnik" na Jahorino; vkljucno s potjo ( ki se meni zmeraj zdi zanimiva ) in kasnimi drobnimi kiksi, pa tisti drugi, pozitivni del absolutno prevlada.

Obilo uzitkov tudi vam.

brera


millons

Pa ti nam prevedi , imamo mi dosta rakije da platimo prevod ako treba i po ceni sudskog tumaèa

peroflero

@millons

ih, ako ima dosta rakije, ne trebamo prevod, lako cemo mi i bez toga