• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Okupljanje foruma¹a na Jahorini - Period ??.??.09 ???

Started by supra, 22 September, 2008, 19:49:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

U kojem periodu bi bilo najbolje napraviti festu?

Krajem Januara
5 (18.5%)
Poèetkom Februara
6 (22.2%)
Krajem Februara
9 (33.3%)
Poèetkom Marta
6 (22.2%)
Drugi period
1 (3.7%)

Total Members Voted: 27

SVOXY

Znaci dogovor pada pocetkom Marta meseca .Jedva cekam da se oprobam u svemu sto se nudi na talonu ,bice vise nego fenomenalno . Pozdrav za celu ekipu iz N.Sada P.S- Dolazi ekipa bordera nas desetak bice ludilo.
FLOWBOARD


gagi

bogami izgleda da ce ski manijaci biti u manjini... ;D

patak

ha ha  :D ima da ove godine skijasi budu u manjini  :bravo::(
Gola Voda :)




vip-jahorina

trebam li ja da se privaljujem kao skijas? i vjerovatno veliki dio vip tima (sve skijasi) osim ovih par nesretnih instruktora sa bordom? hug:(

gagi

moze,moze,samo se prijavi VIP-e..da ne ispadne da je ovo okupljanje bordera na Jahorini... :D ;D

patak

ma nema sanse da skijasi budu u vecini  ludzatobom:(( ima nas bordera koji se broje po 3 :))))))
Gola Voda :)

alfa

Tokom godine na Jahorini  se organizuje par takmicenja...za veterane,takmicenje za Fis bodove,mozda i neko za bordere...e sad vidim da se ovde glavna rec vodi hoce li biti vise bordera ili skijasa????????????????????????????????????????...ajde da se raspravlja koliko i koje zivotinje ce se okretati,koja rakija piti.predlog za mesto tj. vikendaju u kojoj da organizujemo...od toliko tema ovde vi bas u ovoj o skijasima i borderima...jedino bi me privuklo da li ce biti drugarica skijasica i borderki ;D ;D ;D i na koliko god daski se spustale meni su drage...

ps ja cu doci sa sankama i to onim starim drvenim ;D ;D ;D

gabrijelos

kad ce biti presuda i donesena konacna odluka, datum,mjesto vrijeme smjestaj placanje i ostalo


supra

Quote from: gabrijelos on 20 October, 2008, 19:15:21
kad ce biti presuda i donesena konacna odluka, datum,mjesto vrijeme smjestaj placanje i ostalo
Krajom Decembra

gagi

pa èekaj malo Supra,zar nismo rekli da æe skup biti u martu?