• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Predlozi za pobolj¹anje usluga na Jahorini naredne sezone

Started by sasav, 11 October, 2007, 20:32:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


hoss

ne znam jel samo meni,ali cini mi se da ratraci nikad bolje nisu radili nego lani,3 puta sam bio na planini od12. do3.mjeseca,
i svaki put se skijalo,a snijega je bilo samo u tragovima,prijasnjih godina kad je bilo snijega njih nigdi.i nije tocno da peglaju od 10,iz termaga ih se vidi kad krenu sa Poljica oko 18-19h.To sve ne znaci da kritike ne stoje,moze se i bolje al nesto se pomaklo.
A ti alleyezonme ne zagaduj forum osobnim frustracijama.

Onill

pa da u toliko krenu i samo svrate do zita na pivo i vrate se:)

vip-jahorina

kritike neosnovane!
zansivane na ocigledno provokatorskim tezama.
ratraci rade cijelu noc, a ponekad po potrebi i po dana, ali razmislite te da ne mozemeo po danu voziti tek tako ratrake po stazi, nego moramo zatvoriti staze.
stavro je tesko nekim optuzbama koji se tek tako smisle odgovarati.

greeny

Ma imam i ja kritika koliko hocete, ali ovdje nije stvar u kritikama vec u pogresnim informacijama. Po nekima ovdje staze se uopste ne rade vec vozaci ratraka cijelu noc piju. Pa ko onda sredi staze - dobre vile?!!! Smeta mi i kada neko kaze da citava Jahorina ima jedva  2-3 jako zastarjela ratraka pa kao nisu samo oni kriv.  SASAV je pojasnio vec o kakvim se ratracima radi pa se necu ponavljati. Ne razumijem se u ratrake ali znam brojati i vjerujte da je planina snabdjevena sa vise od 2-3 ratraka. Mene su vec opomenuli da zatezem situaciju na forumu pa se necu vise ni javljati. Ionako se ne mogu kontrolisati kada neko laze a niko ne reaguje na to. To su jako bitne stvari jer kada na forum svrati neko ko nikada nije bio na Jahorini i procita da citava planina sa 20 KM staza ima dva zastarjela ratraka...
ZBOGOM  :)

AllEyezOnMe

ma pusti sad navijanje :) kad ces ti greeny ici na jahorinu?

vip-jahorina

Jahorina ima 2-3 zastarjela ratraka, ali 3-4 nova ratraka. o tome smo pisali vec prosle sezone, treba se samo pregledati forum.
Jahorina ima vrhunske staze (za ova podneblja). Znaci masine su ok. staze su bile vise nego dobro (pretrazite misljena u forumu)

Ali ocigledno par "dobrovoljaca" ciljano minira jahorinu. vjerujte da nece niko to uspjeti.
masovno ljudi vode super polemiku, mi se trudimo da uradimo sto bolje.
onima sto ciljano napadaju jahorinu, cemo poslati opomenu a poslije toga udaljiti sa foruma.

naravno i dalje da absolutno sve kritike su dobrodosle. kazem sve.

SILE

Ja stvarno neznam gdje se skupise svi ovi strucnjaci o ratracima, mozda ih mozete uposliti na odrzavanju istih i naravno staza kad oni tako dobro poznaju te tehnike!

Onill

ova tema nije za ovoj naslov -smjestaj za jahorini...
a sto se tice uredjenja staza staze su OK...samo me nerviraju borderi koji rasturise stazu...

supra

Eto opet smo mi borderi krivi za sve!!!! Daj ljudi predlazite a ne da se svaki dan raspravljamo o istim stvarima. Dzabe ljudi pokrecu nove teme kad se na svakoj temi raspravljamo o istim stvarima.

Onill

Predlog je vrlo jednostavan za bordere kao na Bijelasnici otvoriti posebnu stazu...

hoss

a da otvore rezervat za bordere di bi se ostali skijasi mogli s njima slikavati za uspomenu s posjete Jahorini?
malo hrabriji bi ih mogli i pogladiti i nahraniti.
Dajte ljudi......

Onill


inque

Snowboarding makes me happy!

Onill