• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Angella, Grand, Konaci- Suncani vrhovi

Started by Nichifor, 23 October, 2010, 15:48:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


minjon81

Na Kopu, bar u Konacima je sve u krugu od 200m npr, i nije daleko, tako da je moguce koristiti dodatne usluge Granda gde god da si smesten (mnogi to i rade), s tim sto su cene bezobrazne!!!
Bazen u grandu je ok i postoji spa i wellness koji je takodje vrlo dobar! To ima smisla koristiti (po meni) jedino ako si gost Granda jer je cena bazena i spa letos bila 2500din za dan, u sezoni je bila cini mi se 4500din!!! Kada sve to saberes, plus put i ski pass treba ti oko 1000eura za 7 dana Kopa (ako nisi lokalac pa ne placas gomilu stvari) a za te pare ja bih licno radije isla na Kronplatz npr!!!
Nadam se da me neko nece prepoznati za ovu antireklamu Kopu!!! Ipak je to parada fenseraja...
A imas oko  Granda apartmane pa tamo mozes iznajmiti 4vorokrevetni apartman za 40/60 eura dnevno u sezoni! Nije fensi ali je pristojno!!!
I u vikend naselju u cene prihvatljivije ali meni se licno ne dopada jer svakog dana moras u kola pa do Konaka, pa na stazu i obratno... Ima i neki ski bus koji prevozi skijase ali ne znam mnogo o tome, u svakom slucaju privatan je!


minjon81

Ma znam o cemu pricas, sve to sam mnogo puta prosla, ok je sve u Grandu i prija posle sporta naravno...
Ne znam preracunaj se!
Jesi gledao cene ski pass/a za ovu godinu?
I put! I rucak u restoranima na stazi...


minjon81

pa ok, onda se javi ako dolazis pa se mozda i ukacimo negde, pijemo pivo na stazi...

Bojan NS


minjon81

Ovo mi je promaklo ali Bojan je u pravu!!!
Meni do Kopa treba sat do sat ipo na 100km i to leti kad nije opterecen put Jos banja / Kop i kad secem krivine...


Bojan NS




DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...