• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kop - sezona 2011.

Started by minjon81, 30 November, 2010, 20:08:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

raca

Nocas je padao cjelu noc snijeg i veci dio dana, mokar i tezak, mimo staza ima nekih 25-30 cm snijega.

Radile su sve staze koje su ovih dana radile, skijasa ima iznenadjujuce dosta, nije se cekalo na zicama (bar ne mnogo), ali na stazama je bilo dosta skijasa.

Staze su za nijansu losije nego sto su bile juce zbog 20 cm prirodnog snijega puf:) koji je napadao nocas koji nije tako cvrst i kompaktan kao vjestacki pa su se pravili manji hupseri.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Nichifor

daga daga, mmmmmm samo da mi nije daleko zapalio bih za vikend. pa lagano sve po redu...uf

Nichifor


Big_DANE


raca

Vratih se veceras s Kopa, pa da dodam zanimljivu informaciju koju sam dobio od radnika SS vezano za razlog zasto nece raditi K. greben, to je najopterecenija zicara i radila je SVAKI dan od 9. decembra od kada je bilo otvaranje sezone, pa je potrebno uraditi redovan servis.

Kop iznenadjujuce pun u ovo doba godine, i pored magle i snijega ova tri dana mozda i najbolje moje skijanje ove godine.

Predhodna dva puta sam zaobilazio cuveni Rtanj iz razloga sto staze ka njemu nisu radile i ovog puta su obavezno pauze bile tamo. Odusevio sam se... pored svih fensi hotela, Rtanj je institucija na Kopu. Jbt... ne mogu da napeku krofne, kako stigne jedan kontigent krofni, u roku od 5,6 minuta... nema :D, treba ti veza za krofnu u Rtnju!
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Big_DANE

Quote from: raca on 19 February, 2011, 21:49:02
Vratih se veceras s Kopa, pa da dodam zanimljivu informaciju koju sam dobio od radnika SS vezano za razlog zasto nece raditi K. greben, to je najopterecenija zicara i radila je SVAKI dan od 9. decembra od kada je bilo otvaranje sezone, pa je potrebno uraditi redovan servis.

Kop iznenadjujuce pun u ovo doba godine, i pored magle i snijega ova tri dana mozda i najbolje moje skijanje ove godine.

Predhodna dva puta sam zaobilazio cuveni Rtanj iz razloga sto staze ka njemu nisu radile i ovog puta su obavezno pauze bile tamo. Odusevio sam se... pored svih fensi hotela, Rtanj je institucija na Kopu. Jbt... ne mogu da napeku krofne, kako stigne jedan kontigent krofni, u roku od 5,6 minuta... nema :D, treba ti veza za krofnu u Rtnju!

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

hannibal dr lecter

Ртањ је стварно институција, тамо кад сам био убједљиво сам се најбоље провео :) А крофне... Ух!  :bravo::(
Ako ne mo¾e¹ proèitati pismo kojim pi¹em, pogledaj na linku dolje.
Jezik kojim pi¹em je srpski (Serbian), a ti odaberi svoj:
www.translate.google.com

raca

Izvjestaj sa Kopa od mog drustva, danas ludnica... suncan dan, sve vrvi od ljudi kao da je tek pocela sezona a ne na kraju.


Reportaze  sa Kopa, prosli vikend kad sam bio gore snimili su malo Rtanj i atmosferu gore...

http://www.youtube.com/watch?v=IZYgYcxVhvs

http://www.youtube.com/watch?v=RofUwjcy4RA


Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Bojan NS

Ja sam sutra na Kopu, pa do èetvrtka, u Rtnju.
Ako neko hoæe da se javi, evo par pozerskih da me prepozna http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=1117.msg65987#msg65987

Bojan NS

Pozdrav sa Kopaonika!

Juce stigli, docekalo nas jako malo snega, ali vecina staza je radila, topovi su ipak odradili svoje. Staze ujutro extra, u drugom delu dana malo losije usled OGROMNOG broja skijasa i dosta visoke temperature. Suncano do nekih 13b, milina, kasnije se navukla magla a uvece poceo sneg koji pada i dalje tako da ga je bilo dosta neutabanog na stazama, sipao je vrlo intenzivno! Staze su za Kopaonicke standarde malo losije, ima ponegde leda (posledica jucerasnje visoke temperature) ali ima i razloga za to, pa je donekle opracdano. Kamenja naravno nema nigde

Toliko. Pozdrav!

brera

Quote from: bojan_ns on 07 March, 2011, 18:41:38
Pozdrav sa Kopaonika!

Juce stigli, docekalo nas jako malo snega, ali vecina staza je radila, topovi su ipak odradili svoje. Staze ujutro extra, u drugom delu dana malo losije usled OGROMNOG broja skijasa i dosta visoke temperature. Suncano do nekih 13b, milina, kasnije se navukla magla a uvece poceo sneg koji pada i dalje tako da ga je bilo dosta neutabanog na stazama, sipao je vrlo intenzivno! Staze su za Kopaonicke standarde malo losije, ima ponegde leda (posledica jucerasnje visoke temperature) ali ima i razloga za to, pa je donekle opracdano. Kamenja naravno nema nigdeToliko. Pozdrav!
Jel ti fali? ??? Samo ti u¾ivaj. :bravo::(

Bojan NS

He he, snalazim se i bez!

Nadam se da ce sutra biti bolje vreme, danas je na pojedinim mestima tako duvao vetar da je to bilo nevervatno! Na Pancicu je nosio! Tamo su bile i najlosije staze, dosta leda (ali stoje table sa upozorenjem na to). Bas me zanima da li ce to moci srediti posto vetar odnese sav sneg

brera


minjon81


Bojan NS

Danas i na Kopu odlican dan za skijanje, nocas napadalo snega, staze
jutros idealne, u toku dana malo oslabe, na Panicu malo leda na pocetku, duva jako, kasnije odlicno. Krcmar isto dobar, utisak kvari onaj stari dvosed koji celu vecnost vozi gore