• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pripreme za nadolazecu sezonu 2018/19

Started by vip-jahorina, 24 April, 2018, 17:49:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


Ime

Quote from: HeAd on 29 November, 2018, 11:51:46
Nikad ¾irafa top bila nije  ideea:(
Ne radi ni jedno ni drugo.
Quote from: bruce wayne on 29 November, 2018, 12:04:48
Malo pogledajte u prognostièkim modelima kakve su temperature u sljedeæih 10-15 dana.
Prognoze su slicne kao na Rogli, Krvavecu, Nassfeldu, Kronplatzu, Zell am Seeu (to je ono sto sam provjerio), gdje ce temperature ici do 10 stepeni kao na Jahorini, ali gle cuda, na svim tim skijalistima topovi rade 24 sata. Ali sta oni znaju sta je vjestacki snijeg.

HeAd

Na Instagramu je OC objavio da je sezona skijanja pocela.. anan
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


Korisnik



vip-jahorina

Prvo skijanje ove sezone na Jahorini  ludzatobom:((
Izvjestaj sa staze:
Mjesavina vjestaka i prirodnog snijega :-)
Samim tim potrebno je prilagodjavanje za neupucene.
Staza je tvrda, malo vise zaledjena, i dosta brza nego inace, ali na odredjenim mjestima je i progledala.

Kakao je zemlja jos topla, dok se hoda, lagano propadaju noge.
Topovi su sinoc radili. Danas ne mogu iako je -6° jer je vlaznost prevelika.

Cijena skipassa je 13K za odrasle a aza djecu 10KM. Poludnevna je marku jeftinija. Ova cijena ce vaziti sve do 16.12. (otvorenej sezone).

Boris123

Da li je realno za ocekivati da sledece sedmice radi i neki od sestosjeda ?

Ime

Quote from: Boris123 on 29 November, 2018, 16:32:41
Da li je realno za ocekivati da sledece sedmice radi i neki od sestosjeda ?
Mislim da nema sanse za to, ali sve je to nagadjanje, jer OC te podatke krije kao zmija noge.

nemanjus

https://www.youtube.com/watch?v=nj5qoV7dmWA&feature=youtu.be

Zliko

Shvatite da je ovo ipak "testna sezona" za novi sistem za vještačko osnježavanje. Jezero je na pola puno, a ko zna koliko da li i koliko pušta. Mislim da će tek od iduće sezone biti sve napravljeno i funkcionalno da možemo onda očekivati sa prvim minusima i više staza sa vještakom. I ovo za Šator lift da je osposbljen ovako rano je pohvalno.

Ja se ipak u ovoj sezoni najviše radujem punom ol. spustu od vrha, nakon toliko godina :)


Boris123

Ja cu biti sretan ako do otvorenja ili bar na otvorenje bude neki od sestosjeda radio,za 13 KM i lift Poljice je super za oprobati skije i udahnuti malo cistog vazduha,10 dana prije otvorenja pocelo skijanje tako da sve pohvale za uposlene !
Nadam de donroj sezoni 😁😁😁

doktorplasticar

IME,ocigledno je da ti imas neki problem sa jahorinom i ljudima u oc-jahorina
ovo sto ti pises ,mogu pisati samo supljaci kao sto si ti,
idi brate skijaj po evropi,gde rade topovi i u plusu
a jahorinu i ljude u oc -jah pusti da rade svoj posao,a oni su za godinu dana pokazali da to znaju
i jos ovo, posle tvog + ide ponovo -,tako da ce na jahorini i ove godine biti skijanja