• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini pred pocetak sezone 2011-2012

Started by vip-jahorina, 02 November, 2011, 21:28:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Hare je zaduzen za radio, provereno znam, imate grupu na fb gde mozete narucivati muziku, samo ukucajte jahorinski radio

Tuku narodnjaci dr HeAd
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

roPebn


Jancek

Da li ima tko veze na JA ? Da li se zna koliko snijega ima ? ;D

Dino SKI

Samo neka pada....... da bogda ga ujutro bilo bar pola metra!!!!!
Skijanje se brzo uci......

MilanP

Imam informaciju sa jahorine da pada kisa sa snegom :D tako da se ne treba ocekivati nista preterano!

lola

koja  euforija èovjeèe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FreakBL

Tarlah tarlah, neka zatrpa auta, drvece, zgrade sve super. :)  ole ole ole
Volim snijeg pa makar i na razglednici.

DJ AmmAre0n

Jahorinko vuèko vije i doziva sarajlije  :bravo::( :bravo::( pripremajte lopate ;)
http://www.gss-sarajevo.com/



Samuel Bode Miller

HELLYEAHHHH!!!!! GO GO  s:nij) GO Go s:nij) We are with ya!!!!!!

MarijaBB

Ja se odjavljujem, odo prelistavati knjigu............. od ucenja nema nista pa bar deklarativno da obavim poces saznavanja....


Big_DANE

Quote from: MarijaBB on 05 December, 2011, 23:13:18
Ja se odjavljujem, odo prelistavati knjigu............. od ucenja nema nista pa bar deklarativno da obavim poces saznavanja....

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  hug:(

Quote from: CrniZaharije on 05 December, 2011, 23:13:54
Quote from: MarijaBB on 05 December, 2011, 22:55:39
Ljudi, mi u BL cemo imati ozbiljan problem sutra........ Ovaj pada pa odvaljuje!!!!!!!!!!!!!

napravio krug po gradu, tranzit u kolapsu, ljudi gmi¾u, ni¹ta jo¹ ne èiste. iznenadio ih  (:smijeh: opet

(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:

Big_DANE

btw.... loop, Mox, lola, PeRhAn, ko, minge, Samuel Bode Miller, vladan, clash, tuscan3, daki007, CrniZaharije, jurajliska, savic.86, Atomic GS 11, dr-gonzo, dejan81, rendzer, MarijaBB, ld3d, ludiborderi, BoleBl, Maka L., Big_DANE_Almighty, petarb, disone, SILE, skiDeki, drm, Jancek, slavonac, mirzajahorina, milos-rogi, Juga90, vucko1, soova, dale, DJ AmmAre0n i 79 gostiju gleda ovu temu.