• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

01xxx01

jaooooooo, kako divne slike!
tj kako ruzne slike ali kako divna buducnost!
:P

ja ovako pratim cijelo vrijeme sta se desava na forumu i suzdrzavam se da komentarisem - ali sad mi se cini da su stvari postale IZVJESNE!
yesssssss!!!!!!!!

:bravo::(

Fa_kE

Oj pauderu moj mili ðes mi nesto, ko' da se nismo vidili ima godina dvjesto

Laffite

Da jos dodamo par fotki...pocetak i vrh Ogorjelice, Zacarana vrata, i Royal u novom izdanju  ludzatobom:((
Bilo je èasno ¾ivjeti s Titom

Juga90


HeAd

jbg  da su radovi krenuli u apriliu stiglo bi se i pokupiti kamenje i posijati trava....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Aleks

Ma ljudi bice super vazno da ce biti liftova i sestoseda a kamenje ce se vremenom..otkotrljati  :)

vip-jahorina

stvarno se nije moglo ranije krenuti s radovima, jer je doppelmayer skoro 3 mjeseca blokorao pocetak radova.

oko tog kamenja: to se bez problema zatrpa i ne primjeti se nakon par dana da je ikad ista tu bilo iskopano.  puf:)

a mislim da je vaznije da cemo imati vrhunske sestosjede za nadolazecu sezonu....

HeAd

oce rale ubiti s poslom ove godine...jel ovo sada sve kafana??...znam prosle godine da je unutra 20 kvadrata ja mislim da wc-om  :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Laffite

Quote from: head on 06 October, 2009, 12:49:44
oce rale ubiti s poslom ove godine...jel ovo sada sve kafana??...znam prosle godine da je unutra 20 kvadrata ja mislim da wc-om  :bravo::(
Hoæe hoæe i neka èe :bravo::(
Bilo je èasno ¾ivjeti s Titom

brera


vip-jahorina

nece biti za ovu godinu. tek od aprila-maja iduce godine je realno za ocekivati, zajedno sa 8 novih liftova.

brera


vip-jahorina

normalno brera, godinama govorimo da treba nesto po pitanju zica uradit i sad se konacno uradilo. ja sam prezadovoljan i znam po informacijma iz prve ruke, da je lova tu za sve vec navedene projekte.

Quote from: brera on 06 October, 2009, 17:01:54
...  a Zacarana vrata su ona kafana na vrhu Poljica, koja je izgorjela u decembru 2008?

yes, to su ta, i opet ce i gore dobro biti. samo koliko ja sjecam su se zvali "Zaèarani Dvori" a ne "Zaèarana Vrata"....

zum

zovu se zacarani dvori jer se pjesacka staza koja tuda prolazi isto tako zove.

covjek uci dok je ziv  ;)

brera