• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

zum

cijene na jahorini su malo vise za lokalno stanovnistvo, ali to je turisticki centar. a za ostale su cijene smijesne.

ali zbog volim ove forume, jedan misli ovako drugi onako i normalno se razgovara pri tome

Fa_kE

Oj pauderu moj mili ðes mi nesto, ko' da se nismo vidili ima godina dvjesto



vip-jahorina

Quote from: Simiki on 13 October, 2009, 13:23:31
Prle, ima li tih aviona????

Tihi, za sada nista jos ne znam.


Quote from: kspolj32 on 14 October, 2009, 01:17:59
Poz ekipi i forumu o jahorini idem tamo veæ 3g.i jako mi se sviða bio sam i u Slo.na skijanje al jahorina mi se dopala jako.dolazimo veliko dru¹tvo iz pitomace hr.svake godine i sad kad sam èuo za ¹esto sjed pa me zanima do kad æe biti u pogonu mi dolazimo 27.12.2009. Jel æe onda raditi-pozdrav jahorini i VIP .hvala

naravno, dobrodosao nam ... bice valjda do tada bar jedan sestosjed u funkciji.



Big_DANE

VIP kako bi bilo da pitas tog Kecmana il nekog ko je odgovoran za radove da ti kaze kakva je postupak
postavljanja tiz sestosjeda, koliko treba vremena za svaki segment posla( mislim npr. za stubove-kad planiraju i
koliko treba vremena za postavljanje) i sta je do sad uradjeno...pa da mi ''forumasi'' tj. skijasi or borderi imam neku sliku o tome!!!!??
ideea:( ideea:( ideea:(  ludzatobom:((
:bravo::( :bravo::(  ludzatobom:(( s:nij) s:nij)  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::(

HeAd

milislim na kopaoniku da im je trebalo tri mjeseca da zavrse...znaci okvirno je tri mjeseca...a sto bi se reklo treba samo zapeti sa dosta ljudi i tehnike i nije problem...al ako se radnici naviknu na rakiju i teletinu ispod saca i uz to jos im se nebude radilo po vjetrojebini ode sve u PM (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina


Simiki

Oooooooooooooooooo, kako nam je VIP sistematican i sadrzajan sa info...
Svaka cast!!! :bravo::( :bravo::( :bravo::(

KO prvi fotografise helice i obajvi, ima litar kruske >:D

roPebn


zum

etoi mene onda u utorak sa aparatom u 7 ujutro. pa cu camit i cekat. za toliko rakije se isplati.  ludzatobom:((

dasas

izvrsno,ne bi se trebalo nista izjaloviti, pa da mi to lijepo zalijemo negdje oko 20.12.aaaaaaaa.... :bravo::(
svake godine u ovo vrijeme me nekako uhvati ceznja za snijegom, sada moram priznati da mu se bas i nisam obradovao   :o