• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Vidim danas puno dobrih novosti na forumu, sto je mnogo dobro. Slike su fantasticne i prvi put gledam neko skijaloste iz spanije!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

ma jasta cim VIP intervenise odma svi skacu na noge i hvataju se posla hahha  (:smijeh: :P nek se radi

skiDeki

Quote from: harison on 10 November, 2009, 13:46:04
ma jasta cim VIP intervenise odma svi skacu na noge i hvataju se posla hahha  (:smijeh: :P nek se radi
I ja se slazem bravo VIP :bravo::( :bravo::( 8)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

loop

Evo i od mene malo, ovo ljeto sa Kitzsteinhorn gleèera kod Kapruna, polazna stanica 6sjeda.









allways stand sideways!

skiDeki

Ovo meni vise lici na mini trzni centar nego na polaznu stanicu (:smijeh: Bas dobre slike..
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


Peglas

  I mene ¾ivo zanima jesu li gotove izlazne stanice? Ako mo¾e VIP da nam odgovori.
Quote from: head on 10 November, 2009, 14:21:30
je su li gotove izlazne stanice?
I mene ¾ivo zanima jesu li gotove izlazne stanice? Ako mo¾e VIP da nam odgovori.
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...


Big_DANE

Najverovatnije su gotove, mozda jos neke sitnice da se zavrse...CITAJTE POSTOVEEEEEEEEEEEEEEEE! police:(

nkteam


harison

Evo novost i na Bjelasnici se prave u Babinom Dolu kod parkinga kucice za ski&snowboard servis, kucice za prodaju tradicionalnih suvenira itd. Pri vrhu ulaza na parking se pravi malo veca kucica koja ce sluziti kao neka kontrola puta tj. bit ce parkirane masine za ciscenje snjega po putu od Sarajeva do Bjelasnice i Igmana (u njoj ce se nalaziti materijal (sol i kamencici) sa kojim ce se prskati svakodnevno kako nebi bilo velikog zastoja i sto je najvaznije sigurnosti posjetilaca !!! Kako TVSA kaze, ko zeli da ide na zimski odmor, da predlazu otici par kilometara dalje na jos jednu odlicnu planinu Jahorinu koja posjetiocima ima predstaviti nove sestosjede i jos mnogo toga!!

Upravo sam ovo gledao na TV-u "TVSA" kantonalna televizija

skiDeki

Ja sam na Bjelasnici naucio da skijam jos '90 godina proslog veka,ali kad sam presao na jahorinu jednostavno kao da sam se zaljubio u planinu  :-*
Mada imam zelju otici na bjelasnicu da skijam jedan vikend, da me zelja mine afrocool:( nostalgija je cudo!!!!!! ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


Speed

Evo ga pocelo je i na Poljicama.....