• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

bataneo NS

Hare koji je tvoj hotel-vikendica ?

harison

Quote from: bataneo on 03 January, 2010, 22:52:39
Hare koji je tvoj hotel-vikendica ?

Hahaha da dodjes mene sibat :P e ne moze, bgm ne smijem veceras izlazit na ulicu ak te ugledam osjedit cu hahahah preporucujem svima zakljucajte se i ne izlazite bataneo je ljut neko mu je presjekao kablo!!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

bataneo NS


Hahaha da dodjes mene sibat :P e ne moze, bgm ne smijem veceras izlazit na ulicu ak te ugledam osjedit cu hahahah preporucujem svima zakljucajte se i ne izlazite bataneo je ljut neko mu je presjekao kablo!!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Quote

hahahahah...ma jok cisto da znam :)

Big_DANE

Quote from: bataneo on 04 January, 2010, 01:17:13

Hahaha da dodjes mene sibat :P e ne moze, bgm ne smijem veceras izlazit na ulicu ak te ugledam osjedit cu hahahah preporucujem svima zakljucajte se i ne izlazite bataneo je ljut neko mu je presjekao kablo!!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Quote
hahahahah...ma jok cisto da znam :)
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
!!! K A K A V   K R A L J !!!!

mijat


harison

Hhahahaha KRADU BAKAR hahahahahaha  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Big_DANE

Quote from: harison on 04 January, 2010, 11:04:08
Hhahahaha KRADU BAKAR hahahahahaha  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
hahahaahahahaa.... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: kradu bakar  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

pinkpanter

Sto danas nije radio sestosjed?  ideea:( Izgleda ce sestosjedi za ovu sezonu biti samo navlakusa za naivene goste.   3:(
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

Big_DANE

RUZINCANSTVENI naravno da NIJE navlakusa...pustice ga u pogon kad bude snega za skijanje jer kontam da ce 90% onih sa poljica da predju na SESTOSED i da urnisu stazu za 2 spusta..i sta onda!?? da zatvore sestosed ponovo dok ne padne sneg?!?
100% cim padne malo snega da se iole moze kulturno i BEZBEDNO skijati ( a to je nekih 50cm) pustiti u pogon!!!!!

p.s. Don't worry be happy!!!  ludzatobom:((

kale_ok

Ova prica o prekinutom kabelu je bezveze
i da je prekinut mogu naæi tacno mesto gde je prekid i samo tu iskopati,
a ne da kopaju sve...

fux

Kakve su prognoze kada bi sestorosjed ogorjelica poceo da radi s:nij)

harison

Vjerovatno kad padne jedno metar snijega da budu sigurni

Big_DANE

Quote from: harison on 05 January, 2010, 22:09:16
Vjerovatno kad padne jedno metar snijega da budu sigurni 

BAS TAKO!  ZAMISLITE KAD BI PUSTILI DA RADI..NA OVIH 20cm...KOLIKO LJUDI BI SE SJATILO DA PROBA NOVI SESTOSJED...
BILO BI MOZDA ZA JEDAN SPUST!!!!

harison

Uglavnom on je pusten mozes se i provozat ako zelis ali bez ski opreme  :'(