• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana na vrhu Jahorine !

Started by vip-jahorina, 08 November, 2010, 15:30:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN-BG


DarkoN

ovde je vec zima, napolju je svega 3-4 stepena. to znaci da sa piva treba preci na rakiju i prokuvano vino.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auu ebem ti ledaru  fuf ...sto mi je drago samo jos da nam padne snjeg i to je to   hug:( pocinje zimska idila, party u zatvorenom, jahorina bordanje uhhh ne mogu docekati prvi dan  ole

skiDeki

Ja sam vece proveo u kafani sa prijateljima, popilo se zapevalo se.... bas fino vece..

Al jos jedno da otresem, pa da mirno spavam, ZIVELI :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

dobro jutro. vidim da svi jos spavaju. ja cu da popijem jednu rakijicu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

obaveze su zavrsene, i posto je veoma lijep dan treba malo uzivati. naravno prije toga treba popiti bar jedno pivo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Dobro jutro :o

Salim se naravno.... bio sam malo na Fruskoj Gori, dan fantastican za setnju i rostilljanje, ali na zalost nisam rostiljao danas (ne znam kako mi je to promaklo)

Sad bi leglo jedno pivo, ako ima ko da se pridruzi?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 14 November, 2010, 14:47:07
Dobro jutro :o

Salim se naravno.... bio sam malo na Fruskoj Gori, dan fantastican za setnju i rostilljanje, ali na zalost nisam rostiljao danas (ne znam kako mi je to promaklo)

Sad bi leglo jedno pivo, ako ima ko da se pridruzi?
evo ja se pridruzujem ako nisam zakasnio.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Naravno da nisi, na pivo se nikad ne kasni :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

jedno pivo i ja da popijem danas,nigde nikog u kafani mozda su ljudi otisli sami da postavljaju famoznu foliju  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

evo mene na jedno pivo. nadam se da ima nekoga u kafani da ne pijem sam.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Quote from: BOJAN-BG on 14 November, 2010, 20:27:18
jedno pivo i ja da popijem danas,nigde nikog u kafani mozda su ljudi otisli sami da postavljaju famoznu foliju  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
nista bez radne akcije.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 14 November, 2010, 22:22:42
evo mene na jedno pivo. nadam se da ima nekoga u kafani da ne pijem sam.

gde da pijes sam pridruzujem ti se

DarkoN

moze boki. evo ide pivo   (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) zivio!!!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG