• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana na vrhu Jahorine !

Started by vip-jahorina, 08 November, 2010, 15:30:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

minjon81

Dane, pusti alkohol, znas kako kazu moji drugari KLINKA SE KLINKOM IZBIJA!!!

Laku noc drustvo!!!

01xxx01

Quote from: BOJAN-BG on 16 November, 2010, 12:46:31

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

ove ces godine valjda doci pa ce mo sve sacuvati za tebe

valjda, valjda! opet svi zaspali dok sam ja dosla? pih!  >:D

BOJAN-BG

dobro jutro  (C) (C) (C) (C) (C) (C) (C) (C) je na stolu ko pristigne nek se posluzi a za lepse polovine ide  (tea) (tea) (tea)

snjezana


skiDeki

Dobro jutro i od mene....

Snjezo  nek si priznala (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Laus

eh te zene!  8)

u to ime, mogu ja dve ... rakije ...  kad je vec samoposluzivanje  ludzatobom:((

minjon81

Dobro jutro svima!
Hvala Boki, hvala Boki!!!

Sad nesto mislim, mi smo kao u onom filmu Lars Fontrira u kome igra Bjork (ne mogu da se setim imena), odes na posao i onda podignes forum u pozadini zasednes u kafani i onda ti lepoooooo dok se drugi nerviraju!

Laus

e a oko mene svi misle da nesto vazno radim :)

kad se smejem, verovatno misle da sam resio neki VELIIIKI problem, pa da se radujem!!! hohohohohoo

minjon81


DarkoN

dobro jutro. u sarajevu tmuran kisni dan pa sam odspavao malo duze. zato sad moze jedna rakijica da se presjece pospanost.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81

 (C)

Naglim pokretima treba preseci pospanost!!!  ;)

DarkoN

Quote from: minjon81 on 17 November, 2010, 09:45:12
(C)

Naglim pokretima treba preseci pospanost!!!  ;)
sa lijeve strane mi je zid pa mi to nije preporucljivo  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81


minjon81


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...