• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Akcija "manje cjene za skijase sa regije"

Started by braco, 20 December, 2009, 14:24:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

braco

Vec par godina odem jednom il' nijednom.Finansijska strana ne dozvoljava da se bude cesce.Ja sa porodicom nemogu da priustim vise a voljeli bi kao i svi koji su zaljubljenici u skijanje.
Ovo nije nista novo u mnogim ski centrima mada kod nas nikad nije zazivjelo.Ski pass da se kupi uz licnu kartu za nas iz regiona po nekoj nizoj cijeni.
O ovome sam pricao sa mnogima ali svi koji vec nesto rade na jahorini nabavljaju sezonce na razne nacine i od saradnje sa njima nema koristi , a mi nikako da nesto preuzmemo.
Da se razumimo nije to neka cifra ljudi da bi se nesto ugrozilo u ski centru a za prosjecne mjestane bi bilo vise nego li "oni" gore to mogu zamisliti.
Hvala svima koji zele da pomognu da svi uzivamo u ljepoti koja nam je na dohvat pogleda ali ne i ruke.

harison

nista od ove akcije nece  uspjeti.. vec se raspravljalo o tome i nema nikakve promjene  :( :( :( :'( :'(

braco

Nemoj u startu da se razocaramo , dajte neki predlog.Evo ja cu zvati Vanju sa OSM-a da pravi neku anketu za pocetak,Sta mislite ?

skiDeki

Mozda treba pokusati, bar da odredjena kategorija gostiju dobije popust.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Nebi bilo lose, malo napasti preko TV-a za cjene, jer ako nastave ovako za 2 god. ce karta biti 50KM dnevna, jer slijedece sezone dolaze topovi huhhh  police:( police:(

braco

Evo upravo sam razgovarao sa Vanjom i on apsolutno podrzava ideju i njegovo ucesce je maximalno.Kad god mi odlucimo da se pravi anketa da se dogovorimo da nas on ne bi jurio da se uradi mala reportaza i emituje u udarnom terminu.Pored toga gledacemo da se ubaci i prilog na RTRS.On mi rece da su neki ljudi iz vrha  bili za slicnu ideju ali da je odluka na "onima" iz Banja Luke.A hvala bogu i tamo neke znamo .Ajd da to malo ubrzamo pa da se upoznamo al' na stazi  ;)

vip-jahorina

Braco, samo naprijed. Imas potpunu podrsku VIP-a
Ja se slazem da trebaju svi koji su "domaci" trebaju dobiti popuste na sezonski ski pas. I to 50% je po meni skroz u redu, do nekog datuma da se kupi.
To je u interesu nase zajednice, jer nikad ne znamo ko ce od te djece sutra biti skijas koji ce nas proslavljati u svijetu.

Ako vam treba neka podrska, samo recite ....

HeAd

to je isto kao na moru domaci nece da placaju parking pa im pauk nosi auto (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

sbundy_13

Sta mislite pod pojmom 'domaci'? Pozdrav svima iz tople Banja Luke  :)

skiDeki

Pa misli se na lokalno stanovnistvo, koji svaki dan moze dolaziti na Jahorinu ali im je to preskupo.(dobroj vecini)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Pa valjda se ''domaci'' podrazumevaju ljudi sa Jahorine..sa Pala..i valjda iz SA (premda SA nije mali grad...) !?!

vip-jahorina

mislim ako bi dali ljudima sa Pala popust bi bio fenomenalan uspijeh. dalje ici nema sanse, jer recimo sarajevo ima oko pola mio stanvnika i daje jedan veliki dio gostiju, tako da to ispada iz kombinacije po ekonomskoj logici.

Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 22 December, 2009, 22:54:33
mislim ako bi dali ljudima sa Pala popust bi bio fenomenalan uspijeh. dalje ici nema sanse, jer recimo sarajevo ima oko pola mio stanvnika i daje jedan veliki dio gostiju, tako da to ispada iz kombinacije po ekonomskoj logici.

Ma da..tako sam i mislio....hehe..mozda neki popust za vikend..pa se sjati po sarajeva..bogami bi se zaradilo!!!
Za Pale isto bi bilo full...al prva stepenica su ljudi koji zive tu i imaju vikendice!
GURAJTE!!! SA SRECOM!!!!!

braco

Ja sam licno mislio na sarajevsko-romanijsku regiju tj Pale, Istocno Sarajevo i Sokolac.
Poenta price je da mi koji zelimo da skijamo dobijemo tu mogucnost a ne da se karte shvercaju itd.Znaci i saradnja sa Olimpijskim centrom da bude potpuna.Predlog da se karte recimo sedmicne izdavaju srijedom jer su smjene turista uglavnom vikendom i da se smanji mogucnost shverca ili sl.
p.s.juzni vjetar duva i nemisli stati :-X nadam se da ce biti snijega prije nego li sprovedemo akciju u djelo :)

Big_DANE

A joj BRACO to sto kazes stoji...al ajde ti nateraj ljude da ne svercuju!? Ma neki, a mozda i mnogi kojima ucinis to zabiju ti noz u ledja!
Tako je uvek bilo...kako god samo da se iskoristi to.!!!!
Treba napraviti te sezonske sa slikom i svim ostalim podatcima...da se ne mi mogle zloupotrebljavati!
Nadam se da cete uspeti!!!! uZdravlje

p.s. stace jugo... za vikend snegggggg!!!!!!