• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Bjelasnica sezona 2011/2012 - stanje

Started by vip-jahorina, 21 September, 2011, 12:06:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

emir

Quote from: Board on 02 December, 2011, 12:29:23
Moze li mi iko reci vise o novim stazama koje su napravili. Procitao sam na par mjesta da se prica o novim stazama iznad babinog dola.
Ja koliko sam vidio napravljene su 2 nove staze a obje su na heliodromu ,jedna ti ide sa kad krenes sa vrha heliodroma pa stazom kolijevka i onda imas baypass da se opet vratis na novo sidro na heliodromu :D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

odlicno :D ne treba im vise nista samo da razvuku sajlu nekog brzeg trosjeda ma moze i dvosjed samo nek ide do vrha

emir

Quote from: harison on 02 December, 2011, 21:10:45
odlicno :D ne treba im vise nista samo da razvuku sajlu nekog brzeg trosjeda ma moze i dvosjed samo nek ide do vrha
Ma sad ce tek radovi na Bjelasnici i Jahorini , dobili smo olimpijadu pa se mora :D ludzatobom:((

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: emir on 04 December, 2011, 20:01:51
Quote from: harison on 02 December, 2011, 21:10:45
odlicno :D ne treba im vise nista samo da razvuku sajlu nekog brzeg trosjeda ma moze i dvosjed samo nek ide do vrha
Ma sad ce tek radovi na Bjelasnici i Jahorini , dobili smo olimpijadu pa se mora :D ludzatobom:((

:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

ovejaras01


emirkoooo

Na Bjelasnici ukljuceni svi topovi.... koja ljepota :)

brera


HeAd

i od mene cestitke...Bjelasnica je stvarno preljepa ko nije bio obavezno treba obici  ole
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

emirkoooo


loop

allways stand sideways!

HeAd

vise sam za ove topove...zirafe mi se cine samo fensi al ovi satrase  ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

loop

allways stand sideways!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

to ti je isto kao ona izreka, nije to govno samo se pas posrao... zirafe imaju prednosti i mane kao i topovi ... zavisi kako ko upravlja sa njima  3:(


emir

Evo vec dva dana topovi rade :D bice za koji dan skijanje :))))