• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2017/18 - drugi dio

Started by vip-jahorina, 22 January, 2018, 12:40:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

gordon99


Korisnik


Carving tri

To sto se Ljevanic hvali kako je OC rano poceo ski sezonu ove godine i kako je ove godine prodato vise ski pasova i ostvaren veci prihod od prosle i pretprosle sezone, moze da zahvali samo povoljnijim vremenskim prilikama. Proslih godina nije bilo snijega, a ove od pocetka decembra, pa do danas svake sedmice pada snijeg. Ne mnogo ali dovoljno da u upotrebi budu gotovo sve staze. Da je snijega kao i prosle dvije godine, bilo bi isto toliko i skijanja.


brera


sauron

ajmo se vratiti nonome èemu slu¾i ova tema
kako je stanje na stazama i s snjegom, da se mo¾e planirati dolazak

vranex

juce je bio tezak i lijepio u cjelcu, staze dobro utabane
malo magla pocela da zeza pri kraju dana..

lokalaca nisam vidio sem instruktore, vecinom srbijanski svi pricaju koje sretnem.. malo mi dosadi voziti "sam", a prije nije bilo sanse da u 2-3 zice ne naletim na nekog poznatog.

je li to za sretenje onaj vikend sa popustom, ako je karta za 4 dana za 2 ljudi 140 € ?

@atomba, pa zar ima i neuspjelih prica o nasem direktoru? :D
naslusao sam se svega i o ostavstini na kopaoniku ali nije provjereno pa necu da spamujem. zasad ovdje kod nas moram priznati da je uradio dosta toga dobrog. daleko smo od rezultata, jer veca dobit koju prkazuju je jedno, a rashodi o kojima ne znamo nista su drugo. ne zive valjda oni silni redari na hljebu i pasteti :) . elem, ponavljam po ko zna koji put, nek se sve uteze, nek se pravi napredak u infrastrukturi, ali i neka se obezbijede uslovi da domace stanovnistvo nije gore samo da radi i da sluzi turisti.







nemanjus

Quote from: vranex on 09 February, 2018, 09:09:26
juce je bio tezak i lijepio u cjelcu, staze dobro utabane
malo magla pocela da zeza pri kraju dana..

lokalaca nisam vidio sem instruktore, vecinom srbijanski svi pricaju koje sretnem.. malo mi dosadi voziti "sam", a prije nije bilo sanse da u 2-3 zice ne naletim na nekog poznatog.

je li to za sretenje onaj vikend sa popustom, ako je karta za 4 dana za 2 ljudi 140 € ?

@atomba, pa zar ima i neuspjelih prica o nasem direktoru? :D
naslusao sam se svega i o ostavstini na kopaoniku ali nije provjereno pa necu da spamujem. zasad ovdje kod nas moram priznati da je uradio dosta toga dobrog. daleko smo od rezultata, jer veca dobit koju prkazuju je jedno, a rashodi o kojima ne znamo nista su drugo. ne zive valjda oni silni redari na hljebu i pasteti :) . elem, ponavljam po ko zna koji put, nek se sve uteze, nek se pravi napredak u infrastrukturi, ali i neka se obezbijede uslovi da domace stanovnistvo nije gore samo da radi i da sluzi turisti.

Ima kalkulator cene ski pass-a na sajtu OC Jahorina, ubacim datum, opciju za porodièni ski pass, i za 4 dana mi izaðe cena 280 KM.
https://www.youtube.com/watch?v=nj5qoV7dmWA&feature=youtu.be

brera

Danas na Jahorini koncert Josipe Lisac... regge

HeAd

Kad je Mijat izlazio ona je bila komad (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera

 (:smijeh: (:smijeh: Nemoj tako o mom jaranu  ??? ??? ... garant si htio i mene spomenut... WTF