• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Apartmani Ko¹uta

Started by sicko, 02 November, 2009, 00:14:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sicko


skiDeki

Za apartman- zavisi koliko osoba, Jahorina ima ponudu sirokog spektra
Za sneg- nazovi kleopatru!(nova godina je ipak daleko)
Obrati paznju na pravopis :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

sicko

Apartman za 4 osobe, da li se moglo skijati proslu i predproslu novu godinu? Za pravopis se izvinjavam posto sam iz Slovenije i malo kad pricam/pisem srb-cro jezik  :)  :-X

zidoo

Ja sam bio u jednom od kosutinih apartmana i uzasan je bio. Prljavo, staro, od olipijade ulozene 20 starih dinara, sve osim lokacije je totalna katastrofa.

Inace apartmane drze razliciti ljudi, tako da ako je mene zapao los ne znaci da su svi takvi. Cuo sam da ih im full fino sredjenih.

Sretno

skiDeki

Nisam bio u kosuti, tako da stvarno ne znam sta nude, cene, itd.. Imam neke br. tel. moram ih pronaci pa cu ti poslati, siguran sam da ces naci odgovarajuci smestaj. Uglavnom su svi gosti zadovoljni. Sto se snega tice, ja idem u februaru i uvek ga ima, a za novu sudeci po  pisanju na ovam forumu se uglavnom moze skijati. Sto se tice izlazaka Jahorina zaista ima sta da ponudi, za to ne treba brinuti. Ukoliko nadjes smestaj, najbolje da sa domacinom dogovoris oko mesta i  rezervacije, itd. jer ce ti on dati najbolje informacije sa lica mesta!

Za pravopis sam se malo nasalio :) predpostavio sam da si iz Slovenije. Srdacan pozdrav!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

sicko


skiDeki

 s:nij) s:nij) s:nij) to je najbitnije, a smestaj manje vise, samo da nije hladno. Zelim ugodno zimovanje i naravno da budete zadovoljni u kosuti :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...