• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Na Bjela¹nici u planu izgradnja sabirnog bunara vrijednog 400.000 KM

Started by ovejaras01, 16 October, 2010, 10:26:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



skiDeki

Cini mi se kao dobro resenje, eto primera da se nesto slicno uradi i na Jahorini, jer zaista ima dosta atmosferskih voda, a sabirni bunar ne zauzima mnogo povrsine, kad se stavi ploca od gore nece se ni videti, samo predpostavljam da na povrsini treba niti manji objekat gde bi se nalasila pumpa za vodu i eventualno neki rezervoar!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


skiDeki

Ako ce to resiti u potpunosti problem snadbevanje sistema za vestacko osnezivanje, treba razresiti kesu i gotovo!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

treba da se to rijesi, mada mi to izgleda kao velika cifra, nisam neki strucnjak na tom podruciju ali ... nadam se da nije opet u pitnju neka mucka i da pojedinci strpaju pare u dzep a posao bude cisti fuseraj.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: DarkoN on 18 October, 2010, 23:06:43
treba da se to rijesi, mada mi to izgleda kao velika cifra, nisam neki strucnjak na tom podruciju ali ... nadam se da nije opet u pitnju neka mucka i da pojedinci strpaju pare u dzep a posao bude cisti fuseraj.

kao i uvijek  >:(


Big_DANE



BOJAN-BG


skiDeki

Bjelasnica je opasna planina, samo da se malo dovede u red!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


DarkoN

jbg hare mi imamo tu srecu sto su nam i bjelasnica i jahorina pod nosom, pa imamo izbor i mozemo da biramo gdje cemo skijati. i meni je licno jahorina mnogo ljepsa i draza od bjelasnice.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)