• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana kod Alfa - Zatvorena - Closed - Fermé - Chiusa - Geschlossen

Started by zum, 27 November, 2008, 18:22:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


sasav

evo mene jel otvoreno

[prilog je obrisao administrator]

hammer

evo nesto i da se zamezi....



[prilog je obrisao administrator]


hammer



supra


alfa

Quote from: supra on 30 November, 2008, 18:37:13
Pa ðe si ti? Gde ti je drugar gagi?
Evo vratio se sa Jahorine pre sat vremena....Gagi je otisao u subotu ujutro sa Jahorine ako sam dobro razumeo Sasu....u petak sam kasnio gore i u subotu izvukao samo 5-6 zica na tanjiru da me zelja mine ;D ;D ;D

alfa

Sta ovde ima novoga?Ko ce da procita sve ove poruke i sta se sve pisalo ;D ;D ;D

supra

Stalno ista prièa, topili se, ima li ga, hoæe li ga biti u Februaru 2013 itd... Pojavila se Marija.. Zip vidi skije gde ih niko ne vidi i tako  Ko je prvi otvorio sezonu na Jahorini

ziponja

Quote from: supra on 30 November, 2008, 18:57:19
Stalno ista prièa, topili se, ima li ga, hoæe li ga biti u Februaru 2013 itd... Pojavila se Marija.. Zip vidi skije gde ih niko ne vidi i tako  Ko je prvi otvorio sezonu na Jahorini

:) :) :) :)
Stvarno kako ne to da niko ne vidi skije ?????
Osim mene naravno.
Hajde eto otvori anketu sa linkom na tu fotku pa da vidimo sta raja kaze. Ako ispod 50% vidi, ja odoh po naocale
ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

alfa

 ;D ;D ;D
e super i hvala ti za fotku koju si postavio na otvaranju kafane

Sasa zao mi je sto nisi bio u subotu gore...doneo sam ti neke tekucine na poklon ali kako si bio u Sarajevu morali smo je popiti ;D ;D ;D
sacuvao sam neke zalihe i za sledeci put pa se necemo mimoici ;D ;D ;D

supra druze a tebe castim kolenicom u kiselom kupusu kod Stoleta kad dodjes gore ;D ;D ;D