• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 3. dio

Started by vip-jahorina, 15 December, 2008, 16:40:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

bobo130

Dolazimo 27.12.,pa valjda æe biti bar malo snijega? ludzatobom:((

stenlicek


burkezg

Jel to jos pada?
Kao sto vec rekoh, mi u 4 ujutro krecemo, kako sada stvari stoje direktno jer moramo danas na neku proslavu  :) Ako nekoga do nedjelje bude gore i vidi ekipu iz Zagreba nek se javi da popijemo nesto pod pahuljama  ;D

zedhus

Ja sam uzeo odmor 30.01., pa da vidimo ko æe koga... ;)
Al oko marta æe mi skije vazda bit u gepeku - to znam, pa kad se krene u Sarajevo poslom,skoknut na par ¾ica... ludzatobom:((
Vlasnik sam pass-ova sa datumima 26.03., 31.03., 01.04....i to tri godine unazad!
Pozdrav nestrpljivima!
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

Kole

Quote from: burkezg on 17 December, 2008, 16:30:37
Jel to jos pada?
Kao sto vec rekoh, mi u 4 ujutro krecemo, kako sada stvari stoje direktno jer moramo danas na neku proslavu  :) Ako nekoga do nedjelje bude gore i vidi ekipu iz Zagreba nek se javi da popijemo nesto pod pahuljama  ;D

Aj nadjite neki net pa javite sutra kako je tamo! Stizem za vikend  puf:)
Uzivajte!!!

Nerve

Quote from: gabrijelos on 17 December, 2008, 14:36:28
Quote from: nixid on 17 December, 2008, 14:13:17
ne mogu da vjerujem prosle godine se skijalo u novembru, za sve ovo su krivi ameri i njihova politika pa sad imamo zatopljavanje i mi smo postali pravo mediteranska zemlja bez snijega... imal ko para viska da mi plati kartu za Canadu i da idem skijat na drugom kraju svijeta, bez cevapa i bez raje ..... :'(

svi smo nestrpljivi ali 12mj nije onaj pravi na jahorini

a sto se tice kanade evo ti svjeza vijest mislim da ces se predomisliti
http://www.index.hr/vijesti/clanak/strava-na-skijalistu-desetero-ozlijedjenih-pri-rusenju-tornja-zicare-u-kanadi/413991.aspx
ili
http://www.skijanje.hr/hr/skijanje/clanak.php?id=20009


Kad vidim ovo skontam da je nama fakat glava u torbi. Zice na Jahorini su, koliko znam, iz '84 i to bez neke posebno dorade.
Al sta ces, no risk-no fun! Ja sam u subotu gore, radila zica-ne radila, i to prvi! A snijega ce biti, garant.   

ludzatobom:((
Haj, kolika je Jahorina planina...

SVOXY

Kakvo je vreme gore i dali pada sneg i koliko ga je ,,,daj Vip malo se angazujte  . Oraspolozi nas sa svezim informacijama  :bravo::( :bravo::( :bravo::( >:D >:D >:D
FLOWBOARD

Onill

pada pada al kisa....celi dan...za popizdit...

thief


neca


irvas

Nije valjda sneg toliko napadao da je zatrpao kameru?? :)

roPebn

Daj boze da jeste!!! :D :D :D :D :D

gabrijelos


zedhus

Quote from: zedhus on 17 December, 2008, 12:34:15
Stizeeee!Upravo prelazi preko mene!Molim da ovo uðe u zapisnik! :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Ja se zaj.bah...Lazna uzbuna, al falo je malilo! :-[
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

cos

PROGNOZA OBECAVA  ;D ;D ;D
http://www.jahorina.org/vrijeme.php