• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Okupljanje foruma¹a na Jahorini - Period ??.??.09 ???

Started by supra, 22 September, 2008, 19:49:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

U kojem periodu bi bilo najbolje napraviti festu?

Krajem Januara
5 (18.5%)
Poèetkom Februara
6 (22.2%)
Krajem Februara
9 (33.3%)
Poèetkom Marta
6 (22.2%)
Drugi period
1 (3.7%)

Total Members Voted: 27




gagi

Mo¾emo svi da spavamo u Sarajevu,ali bi daleko bolja ideja bila da se zakupi vikendica ili dve pa da se svi zaista okupimo...

vip-jahorina

moj prijedlog: kraj januara. prilicno je sigurno sa snijegom, u tom periodu je najmanje gostiju i mi imamo isto najmanje posla.


vip-jahorina

uvijek je tom tom periodu navise praznog mjesta, a i cijene su uglavnom nize.
sto se tice marta, moze svasta biti: prenatrpano sa snijegom ili puno ljubicica, a i atmosfera nije vise kao u sezoni. dosta hotela je vec zatvoreno, manje ponude itd....



alfa

Ja u principu mogu skoro svaki vikend...kraj januara je dobar zbog skjanja a opet mart nam je bolji zbog smestaja...dobra ideja da se uzme neka vikendica jer  smestaj tipa Sarajevo i slicno je malo nepraktican,mene tesko da bi i gorska sluzba odnela nakon kruske a verujem da ce je biti u velikim kolicinama...prosle nije uspelo ali ja iskreno verujem u organizatorske sposobnosti Supre ;D ;D ;Djos ako bude kakvog zenskog drustva kvota na Suprinu organizaciju je 1:05 tj sigurica....uglavnom sto balasevic rece RACUNAJTE NA NAS ;D ;D ;D


zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

shaolin_master



    Uglavnom vas gleda,citam a slabo pisem. I ja sam zainteresovan za okupljanje. Ja ionako planiram na Jahorinu u martu pa ako druzenje bude negde u martu eto i mene.  ::) Pozdrav svim forumasima.  :)

gagi

lepo je videti da se skoro svi prisutni forumasi slazu da je ovo jako dobra ideja...
samo jos da animiramo i forumasice...

supra

                                   
                                                    Ovakve tri bi nam bile dovoljne???