• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Okupljanje foruma¹a na Jahorini - Period ??.??.09 ???

Started by supra, 22 September, 2008, 19:49:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

U kojem periodu bi bilo najbolje napraviti festu?

Krajem Januara
5 (18.5%)
Poèetkom Februara
6 (22.2%)
Krajem Februara
9 (33.3%)
Poèetkom Marta
6 (22.2%)
Drugi period
1 (3.7%)

Total Members Voted: 27

alfa

Dobar dan svima koliko vas ima ;D ;D ;D
evo da i ja iznesem predlog ili da prokomentarisem gore predlozeno.Prosle godine nismo uspeli da organizujemo okupljanje(organizator mrme,splet raznih okolnosti i ko zna cega) tako da mi preoptimisticki zvuci organizacija dva okupljanja ove godine.Bolje jedno ali kvalitetno...
Termin 25.12. je koliko znam termin u kome Vip organizuje okretanje zivotinja za goste gore pa ne znam koliko je pametno poklapati se sa tim terminom.Mislim da je resenje sa kafanom daleko bolje i prakticnije jer organizovati festu za 30-40 ljudi a pojavi se 7-8 i nije najpametnije a drugo tesko da sada u septembru neko sa sigurnoscu reci kada ce i da li ce sigurno doci u tom terminu.Zato...

Ja predlazem da Supra odredi termin(ja jednostavno verujem u njegovu organizaciju) kao i da odredi zaduzenja za ostale clanove foruma koji ce doci a koji se sigurno izjasne za dolazak.Nacin i oblik proslave(vikendica,kafana ili sta vec)  feste da napravi u saradnji sa Vip-om a mi ostali imamo dovoljno vremena da tempiramo svoj dolazak u tom terminu...Ko zajebe predlazem da kada dodje gore mora da cisti parking ispred satora i besplatno pomaze gagiju kada bude postavljao krov na kuci...

I jos jedno pitanje od mene...Vip ko su sad pa te Vip-ovke? ;D ;D ;D