• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2.dio - sezona 2015-16

Started by vip-jahorina, 04 February, 2016, 09:02:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


Atomba

Slazem se , svako vodi racuna o svojoj bezbednosti. Ovde smo da bi videli neki izvestaj o stanju na planini i to je sasvim ok za ovu temu. Neka pada (snow)
(snow) pa da se dobro skija i to je to. Uvek nesto moze da se poboljsa a realno dobro je i ovako. Ko kod svoje kuce.

vip-jahorina

Prognoze relativno fino izgeledaju, moguce je da bude dobrog skijanja u narednih desetak dana... nadam se  :))


brera

Danas skijanje dobro, da nije magle na vrhu, bilo bi super! Staze Ogorjelica 1 i 2 OK!
regge


brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

dosta je VIP odmaro jetru, nahebo je u narednih 10 dana [emoji43]

brera


IggyPop

Danas bilo dosta magle na vrhu. Al snijega ima u dovoljnim kolicinama i moglo se ok skijati. Nadamo se slicnom i narednih dana.

SerpaSki


testo82

izgleda situacija na stazi je povoljna, odjavio sam se sa posla,  sutra planiram na skijanje prvi put ove ski sezeone :)) oprema, meze, rakija sve je spremno

looka

Brera jesi na stazi u subotu. Ako sve bude kako treba, ukljucujuci i vrijeme, ja bih trebao doci.  ole

IggyPop