• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi projekti za sezonu 2012, sestosjed Praca, osnjezavanje Poljica Ogorijelica

Started by vip-jahorina, 17 March, 2011, 23:53:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Filipino

Quote from: HeAd on 15 December, 2011, 14:00:14
15 kilometara
Head-e,ne radi se u mjestu Trnovu, neko o Obucina Barama(desno ispod naselja Sator,a to pripada opstini Trnovo. 


HeAd

da¸t kazem ja licno bi volio da se to napravi...bar u narednih 10 godina...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MilanP

Jbt ljudi vi zaboravili da ce u ovo vreme iduce godine da bude smak sveta  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

BL

Quote

500-600 metara uzbrdo cestom prema Satoru,pa na desnoj strani
Quote

Hvala. To bi bilo odlicno. Eh, da su ...   

Filipino

Quote from: HeAd on 15 December, 2011, 15:10:00
da¸t kazem ja licno bi volio da se to napravi...bar u narednih 10 godina...

nek se bar planira.kad Majnex-u krene stizat' lova od gondole,to ce mu biti sljedeca investicija  ;)

vip-jahorina

moje misljnje je u principu kao i za gondolu: nista protiv toga, ali kako ja znam veoma dobro situaciju na terenu, znam zasto se takvi projekti i traze.
s druge strane, opet moje razmisljanje: sve da milione imam koje treba u nesto pametno investirati, to sigurno nebi bio wellness u naselju Sator na trnovskoj strani.
Postoji prilicno dobar wellness u hotelu Board, hotel Vucko ima nesto sto je tesko nadmasivo i jos se nadogradjuje, ali ce ga u narednim godinama ipak pokusati nadmasiti Termag koji planira jos veci wellness.
Zato mislim da nema potrebe za jos jednim. Naravno, meni kao vlasniku vikendice u naselju Sator bi nesto takvo odgovaralo, ali ja ovdje govorim o isplativosti.

Te price iz trnovske opstine o Zg ili Bg su mazanje ociju, ko sto rece head, nemaju Zg i Bg drugog posla nego u trnovo dolaziti. Ako vec dodju, bit ce to Vucko ili Termag, mozda Board i to je to.



Radiohead

Pa ne govori niko da se treba odreci trzista susjednih drzava, govori se o redanju prioriteta i realnim potrebama.
Niko ne kaze da ljudi nece i ne trebaju dolaziti u ta mala neistrazena mjesta tipa Trnovo, Treskavica,Lukomir, zaledje Bjelasnice i sl, al mislim da se prvo trebaju srediti
osnovne stvari. Pa evo temperature su u minusu 15dana, snijeg je solidno napadao, i mi opet ovdje svi visimo po furimima i pokusavamo skontati da li da dodjemo za vikend ili ne. Ne znam ja iz Sarajeva, a da ne govorim neko iz ZG iol BG kojima treba 5-6 sati voznje do Jahorine.
VIP je u pravu,  i meni je ovo kao i sa gondolom, mozda malo grublje receno al imazanje ociju i nista vise...


Radiohead

Naravno, ali ljudi iz Termaga ili Vucka sa svojim novcem mogu raditi sta hoce...
Istvo vrijedi i za gondolu (mada je tu vec skakjivo jer mjenja se koncepcija planine) al opet covjek j einvestitor pa bujrum
A sto se tice welnessa tu je vec rijec o poreskom novcu i ne treba eksperimentirati