• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi projekti za sezonu 2012, sestosjed Praca, osnjezavanje Poljica Ogorijelica

Started by vip-jahorina, 17 March, 2011, 23:53:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Sestosjed ide umjesto postojeceg 2sjeda.
Onda, odmah poslije onog mosta ide 4sjed do vrha, na mjestu gdje je start spusta. Prije toga se mora odraditi S-krivina, tj. prosiriti. Znaci u lrvoj fazi 6sjed, pa prosirenje staze, pa 4sjed.

HeAd

Napravitiii Veeeellliko jezerooo i staviti planinu pod prave topove oli ti haubice ne one zirafe  ole
ove godine imamo srece sa snijegom al zato talijani da nemaju topove ove godine bi kukali ko mi sto smo kukali proslih godina  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 01 March, 2012, 21:58:42
Sestosjed ide umjesto postojeceg 2sjeda.
Onda, odmah poslije onog mosta ide 4sjed do vrha, na mjestu gdje je start spusta. Prije toga se mora odraditi S-krivina, tj. prosiriti. Znaci u lrvoj fazi 6sjed, pa prosirenje staze, pa 4sjed.

kolko su azurni ako naprave oni ovo i za 3 godine bice dobro

vranex

ako sestosjed ide na mjesto dvosjeda da li znaci da ce rusiti dvosjed? u tom slucaju naskijajmo se na praci ove godine, ko zna kad cemo je opet vidjeti

dale

Quote from: vranex on 02 March, 2012, 08:14:49
ako sestosjed ide na mjesto dvosjeda da li znaci da ce rusiti dvosjed? u tom slucaju naskijajmo se na praci ove godine, ko zna kad cemo je opet vidjeti
Ta ti valja (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

vip-jahorina

Tender prosao, zalbeni rok isto, ugovor potpisan, lova obezbjedjena.
Ne bi smjelo nista sprijeciti rokove. Ali kod OCa se nikad ne zna.  ideea:( To oni rade namjerno, jer postajemo ovisni o Jahorini,




HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


jednostavan41

Quote from: vip-jahorina on 01 March, 2012, 21:58:42
Sestosjed ide umjesto postojeceg 2sjeda.
Onda, odmah poslije onog mosta ide 4sjed do vrha, na mjestu gdje je start spusta. Prije toga se mora odraditi S-krivina, tj. prosiriti. Znaci u lrvoj fazi 6sjed, pa prosirenje staze, pa 4sjed.
bas sam se dosta ove sezone vozio na dvosjedu praca i ni jednom al bas nijednom nije stao, zao ce mi biti ako ga skinu jer ocito da bolje fercera nego oni sestosjedi sada, ove ALAN FORD  zicare su mi draze nego ove nove, a i manja je guzva vecina se vise voli kacat na novim a stare su zakon,nesto sam skepticaN KAKO CE TO RADIT....
da znam - znao bi

HeAd

Sestosjedi su dobri kada se naprave onako kako treba, a to je sa vizirima, garazama i osobljem koje zna rukovati s njima...znaci glavna bit je da se svaka korpa poslje skijanja garazira, a sutra kad se opet pusti u pogon sestosjed ide najvecom brzinom, a ne kao ove godine ispade da je dvosjed brzi od sestosjeda i na sestosjedu se stvara abnormalna guzva. U Kini naprave hotel od 30 spratova za 15 dana na Jahorini se garaze za parkiranje korpi prave  vec dve godine...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4