• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 16 April, 2013, 21:45:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Dobrodosli u naj centar, juznije od sjevernog pola   austin:(

Ja se slazem sa Headom oko zica (valjda zbog sex. orijentacije  (:smijeh: 
I naravno da bi mi bili smijesni da nije bilo investicija. Medjutim, sa takvim investicijama (a znamo kolike su bile), je ovdje trebalo cvjetati. Zalosno je sto cemo ih tesko opet dobiti. Zato kapu skidamo investicijama, a menadzmentu ne, bar ja ne!

U vise navrata mi je receno da je cilj ove sezone pravljenje velikog jezera na vrhu. Pa hajde, mozda i bude nesto. U svakom slucaju ce nesto raditi. Naravno kad se otopi ovo ludilo od snijega.

Inace, staze su jos vrh! Pripremane su u pocetku kako treba i jos ne popustaju.

ninodragoljub


HeAd

Druze nemas pojma o Jahorini nista, to se da zakljuciti iz tvojih postova...nemas pojma kako je bilo pre deset  godina kako je danas, nemas pojma da se skijalo od decembra do aprila sa prosjecnim snjeznim pokrivacem od 100cm sto ovu sezonu cini jednom od najjsnjeznijih u zadnjih par godina...ono skoro si se registrovao umjesto da nesto pametno kazes samo iznosis pausalne neistine...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

goghie

I can go with the Flow...

vip-jahorina

sankama do vrha, pa na skijama dole. vrijedi sezonska (za one sto imaju gorivo i ulje)  devil:(

BL

Quote from: vip-jahorina on 17 April, 2013, 11:03:47
... Medjutim, sa takvim investicijama (a znamo kolike su bile), je ovdje trebalo cvjetati. Zalosno je sto cemo ih tesko opet dobiti. Zato kapu skidamo investicijama, a menadzmentu ne, bar ja ne!

U vise navrata mi je receno da je cilj ove sezone pravljenje velikog jezera na vrhu. Pa hajde, mozda i bude nesto. U svakom slucaju ce nesto raditi. Naravno kad se otopi ovo ludilo od snijega.

Inace, staze su jos vrh! Pripremane su u pocetku kako treba i jos ne popustaju.

Mislim da æe investicija biti. Mozda ne u mjeri u kojoj je bilo tokom proteklih par godina, ali dovoljno da se ne stoji u mjestu. A, koliko èujem, i podaci za proteklu sezonu su bolji od prethodnih. Dosta toga je i na lokalnoj zajednice i ljudima na licu mjesta, poput Vas VIP-e.   

ninodragoljub


vip-jahorina

Nino, dobro dosao ti nama. Vidim upoznajes raju  (PIVA)


ninodragoljub



brera

Evo, javio se VIP, koji sankama svaki dan obilazi planinu, te na poznatim i skrivenim lokacijama tra¾i hupsere, koji su ostali...



Speed