• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorinska KAJSIJEVACA

Started by harison, 11 January, 2010, 15:51:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 20 January, 2010, 21:32:02
Ne ostavljj me s njima   :o :o :o
nije valjda da se bojis ostati sama sa nama?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

uhh jos muzika ona sa kojom mozes popit boga oca uhhhh daj toci nedaj da LADI  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)

MarijaBB

Quote from: darkon on 20 January, 2010, 21:34:37
Quote from: MarijaBB on 20 January, 2010, 21:32:02
Ne ostavljj me s njima   :o :o :o
nije valjda da se bojis ostati sama sa nama?

Da, bojim se. Skije su mi kod staraca, pa nemam cime da se branim  3:(.

Odo i ja, dupe sam nazuljala sjedeci za kompom ali radio ostaje upaljen. Odo prati sudje, peglati ves, samo da ne sjedim.
Slusam ja mjuzu, samo vi udrite. Zivo zivo.

DarkoN

nismo mi takvi da treba da nas se bojis....... mi smo jos gori od toga devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

hahahahh joj darkon marija nece smjeti na jahorinu doci od nas  devil devil devil devil devil devil

MarijaBB

Za Vasu informaciju Mariju na Jahorini cuva policija.... usput, pozdrav onom cije ime se ne spominje :bravo::(

harison

moja mare kad budu makazice od darkona i mene, pa neces znati sta te snaslo na stazi. prebrojat ces sve zvjezde sto se mogu prebrojati...djaba tebi policija i security kad mi proklizemo nema tu stajanja  police:(   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

P.S.
AL ova pjesma na radiju SLOMI, brate smori me do kosti  (:smijeh: (:smijeh: du bi ajnce libeeen

DarkoN

hajde marija napisi tu jubilarnu 200.tu poruku i okreni nam turu da ti mozemo nazdraviti.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

ohooo ceka se nekad posebna prilika  :PP valjda ceka kad bude padao (snow)

MarijaBB

napisi tu jubilarnu 200.tu poruku i okreni nam turu da ti mozemo nazdraviti


devil:( devil:( devil:(

DarkoN

 (happy) (happy) (happy) (happy) (happy) (happy) (happy) (happy) (happy) (happy)
zivjeli i da ubrzo ovako slavimo ulazak u vip raju!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB


harison

napaceno, ali kad udjes nema vadjenja  (W)

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 20 January, 2010, 22:10:43
A kako do te Vip raje?
u vip raju ulazis kada napises 1000-tu poruku.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...