• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Izgradnja 6sjeda Praca (Skocine)

Started by BL, 12 August, 2012, 21:47:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Zasad, sve po polanu ide  :bravo::( :bravo::(

Koliko sam primetio novi stub(p)ovi su nekako sjajniji, kao da su niklovani??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


vip-jahorina

to se radi prije tendera, a i za zadnja dva 6sjeda papiri nisu bili problem, osim dozvola majnexa

skiDeki

Quote from: HeAd on 02 September, 2012, 12:04:09
Deki smanji brightness  ;D
u pravu si  (:smijeh: (:smijeh:


Quote from: vip-jahorina on 02 September, 2012, 13:51:20
to se radi prije tendera, a i za zadnja dva 6sjeda papiri nisu bili problem, osim dozvola majnexa
Valjda se Majnex dozvao pameti i ako je ozbiljna firma (tako se zasad cini) ne sme dozvoliti da im se takav propust opet dogodi tako da austin:(

Nesto mi je neobicno da se sve odvija po planu, nismo mi navikli na to. Ne bi da baksuziram, ali ako se sve zavrsi kako treba, bojim se problema sa snegom, jer sezone kao sto je bila prosla, nazalost nisu ceste (sto se snega tice)  Zato Vip-e telefon i zovi Koromana nek ti da informacije o sistemu vestackog zasnezivanja, da znamo sta imaju u planu raditi po tom pitanju.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

ako te cuje snijeg da si rekao da ga nece biti ima da se naljuti pa da zatrpa kao prosle sezone   ideea:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4



Big_DANE

Ovo su divne vesti za stazu PraCA! :)))) Nadamo se da ce sve biti gotovo za ovu sezonu!

P.s. jos kad srede jezero za osnezavanje i namontiraju CETVOROSED do vrha...bice BELAJ! :)

vip-jahorina

Deki, za sad nista od zasnjezavanja  >:(

skiDeki

Quote from: vip-jahorina on 02 September, 2012, 22:42:26
Deki, za sad nista od zasnjezavanja  >:(
:-\  samo da priroda ne izneveri s:nij) s:nij) s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


Big_DANE

Quote from: mijat on 03 September, 2012, 08:10:24
Quote from: Big_DANE_Almighty on 02 September, 2012, 21:53:24
Ovo su divne vesti za stazu PraCA! :)))) Nadamo se da ce sve biti gotovo za ovu sezonu!

P.s. jos kad srede jezero za osnezavanje i namontiraju CETVOROSED do vrha...bice BELAJ! :)

vidi mlado¾enje, okopnio je ko lanjski sneg  (:smijeh: nema te ne¹to dane  regge

Evo me evo me...kad pocnu radovi na Jahi eto i mene...mada nesto slabije...al tu sam ja uvek citam sta se desava! ;)



BoleBl

Posto je novi 6osjed plavo bijeli spoznor nece biti coca-cola..... mogao bi biti pepesi.... opet konkurencija neka na Jahi!  ole
op, op, op, op.....