• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 08 May, 2012, 09:50:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Radiohead

A debila majko mila i draga, pa mogu se dogovoriti samo u haracu i praznjenju dzepova..
Znam da smo dosadni ovima iz drugih zemalja , kojima su ove cijene mozda i smijesne, ali stvarno je ovo za nas ''lokalce''
bezobrazno.
Pa zbog njih se mora izmisljati nova ekonomska doktrina, ne kontam po cemu su samo formirali cijenu, prvo jedni pa drugi...
cccc

brera

@ Korisnik
X( Parking??? To znaèi, da èe se opet naplaèivat parking????
rr :bravo::( Noèno skijanje???

Korisnik


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Korisnik

Izvinjavam se, ovo je èisto poreðenja radi.

peradetlic



BL

zaboravih, da li su izasle cijene apartmana po vikendicama za ovu sezonu? Da li su one na sajtu aktuelne ili ce se tek formirati? 


mijat

zastajkivanje nema veze sa haubama, ako se korpe sklone u gara¾u uspeæe da pokrenu lift svako jutro bez obzira na vremenske uslove

Korisnik

Ne trebaju haube, ja volim vjetar u kosi :) Samo nek ima garaza...

peradetlic

Evo ga, danas su vrijedni, betoniranje u toku  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

BL

po scenariju katastrofe nece zavrsiti ni garazu na Poljicama ni sestosjed na Praci. 

kron1010

Nije to scenarij katastrofe...to je normalan scenario kod nas.... WTF

BL

Meni ova jumbo rupa na Poljicama izgleda opsanija nego radovi na Praci. U smislu, da li ce biti zavrseno. Bez Prace se moglo (moralo), ali bez i Prace i Poljica, tesko. Mada, realno je da ce Poljice ipak biti zavrsene na vrijeme. Tako,da ... nirvana.