• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 08 May, 2012, 09:50:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN-BG

I ako ne zavrse garazu,sestosed poljice moze da radi

BL

Moguce, ali zamisli guzvu ako ostane gradiliste. I onako se tu najcesce vrti masa ljudi,a jos pored masina i nedovrsene garaze?
Ali, kao sto rekoh, po ovom pitanju sam optimista.


BOJAN-BG


drasko


vip-jahorina

kako izgelda, ipak ce rupa biti zatvorena na vrijeme


vip-jahorina

ispod garaze za korpe ce biti garaza za OC vozila  :X

brera


Radiohead

Cekaj malo ovdje se nestodogadja a da mi ne znamo, vidim ja da VIP lagano pusta informacije u eter :)
Mogu zamisliti samo parkiranje sa autima dole.
Nego sad poslije izbora stvari ce ici sporije il brze VIP-e?

skiDeki

Jesam li rekao da ce biti neka garaza austin:(

Nadam se da ce nastaviti istim tempom bez obzira na ishod izbora..
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

peradetlic

Ima li iko da postavi slièica kako napreduu radovi???


vip-jahorina

salu na stranu, imamo malo "zvanicnije" informacije:
U donjem djelu ce biti garaza u koju ce biti smjestene korpe (a ne auti), znaci ispod ploce koja se se ovih dana treba izliti.
Tako da ostaje na ploci dovoljno prostora da se napravi jedan kafic/restoran sa odjelkom za WC-e, koji bi bili kao u ponudi uz zicare. Mislim da to nije losa ideja. Ipak nam fale takve stvari i ako budu odradili kako treba, onda je to PLUS.
Na garazi od Ogorijelice ce se pripremiti upravni objekat gdje ce se OC preseliti (i cim nam bude interneta u Kosuti biti pod nasim nadzorom :-))))


BL

da, uvijek je neka teska gimnastika prici kucicama. e sada, da li je zbog njihovih gabarita ili je nesto drugo po srijedi?
bojim se da ce dodatni objekat na Poljicama samo povecati ionako veliku guzvu tamo.