• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 03 February, 2011, 22:49:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Nastavak teme o stanju na Jahorini.
Kako sam intenzivno skijao zadnjih dana, mogu vam reci da se odredjene staze savrsenog kvaliteta, dok su druge lose a neke su mjesavine super i loseg.

Snijega ima, ali svakim danom manje i manje. Tako da se nadam da cemo uskoro imati neke padavine i da ce se samim tim situacija popraviti. Zadnjih par dana su se i pingvini mrzli na Jahorini, prosjecna temp oko -10, po noci do -20.

Za dobro raspolozenje jedan film sa staze SSK/Olimpik koju sam snimio danas u podne...



01xxx01


sesoni


Big_DANE


sesoni


srdjanmrda

Dolazim(o) 12.og ali koliko vidim necemo se navozati...:((((


Ivke

Bogami, u Loznici poèeo dobro da pada sneg ...

vampir_toza

Pozdrav sa Jahorine. Juce je bio perfektan dan..... Staze su super... Na par mijesta ima kamenjan i leda, ali bo¾e moj niko nas ne tjera tuda. Olimpik i zelju su najbolje ureðene i oèuvane staze ali ih jebe tanjir...  Evo jutros je neka magla skroz do termaga, valjhda ce se povuci do pola 10... Hladno je puno, tako da ce i danas biti super dan za skijanje.

bang

uh, malo sam se jutros razocarala, ali valjda ce se razbiti ova magla .... sve mogu podnijeti ali maglu nikako ....nema veze, mi se polako spremamo za pokret, javim stanje sa staze ......

01xxx01

Vijesti iz zemlje: U Sarajevu snijeg!

s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

klisanovisad

 anan
vozimo bordove i dolazimo sada u nedelju.
nadamo se i molimo se da bude snega ;)

pozdrav svima iz novog sada s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje)

Big_DANE

Ako prezivimo ova 4 dana...sve ce biti ok! :)))


Big_DANE

Quote from: klisanovisad on 04 February, 2011, 10:05:17
anan
vozimo bordove i dolazimo sada u nedelju.
nadamo se i molimo se da bude snega ;)

pozdrav svima iz novog sada s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje)

Ej komsijeeeeeeeeeee!!!! Veliki poz!!! Dobro dosli na forum!!!!