• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 3. dio

Started by vip-jahorina, 15 December, 2008, 16:40:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


cveks

vip-jahorina sta mislis koje ce sve zice raditi za vikend? samo ova poljice ili mozda jos neka?

vip-jahorina

TEMA: Stanje na Jahorini, sve primjedbe i prijedloge u rubrici Razno.

Quote from: cveks on 15 December, 2008, 17:11:52
vip-jahorina sta mislis koje ce sve zice raditi za vikend? samo ova poljice ili mozda jos neka?

Tesko je reci, ukoliko bude moguce, sto i predpostavljamo, ogorijelica ce raditi

irvas

Kakavo je stanje gore, jel se topi ovo malo snjega sto ima? U kakvom su stanju stanju staze trenutno i jesu li veæ 'progledale'? Eto, ja mozda naletim za vikend ako mi obaveze dozvole a ocajnicki zudim za jednim dobrim skijanjem  ???


sasav

danas je u funkciji ski lift Poljice, trenuno lagano pada susnje¾ica te se oèekuje da tokom dana preðe u snijeg. Do vikenda æe raditi ski lift Poljice a za vikend se planira rad  dvosjeda.

burkezg

Rad svih dvosjeda?  :)
Nas dosta iz Zagreb stize u cetvrtak, krecemo oko 4 ujutro jer mislimo taj dan i skijat :) i ostajemo do nedjelje....
Padaj!!!!!


irvas

Samo da ova kisa koja je u prognozi predje u snjeg...

burkezg

Evo neka maglustina. Mozda i bolje da ne vidim one smedje dijelove po stazi :) Ili su to guste pahulje  ::)

vip-jahorina


vip-jahorina

od cetvrtka se ocekuje prilicno zahladjenje i padavine. jos nismo dobili snijezni alarm, ali vas obavjestavam cim ga dbijemo....

stenlicek

mora pasti sneg do 26-og  :D !! ja se spremam 26-og na jahorinu :)

burkezg

Joj ja sam se tako nadao da je nocas padalo  :-\

gabrijelos

temperatura je u plusu pada kisica i nista ne radi :(