• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

"SNJEZIN Bar 001"

Started by harison, 10 December, 2009, 15:46:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

harison

Novo otvorena Vinoteka po ukusu vlasnice Snjeze (al moze vina popit, to moje oci nisu vidjele), je otvorena bas u ovom trenutku, tako molim sve goste i prijatelje da se okupimo veceras na specijanom otvorenju ove Exkluzivne Vinoteke u moderno doba!!!Sva prava i odgovornosti je podrzana od strane Inspekcije, tuzbe i sve ostalo spada na vlasnicu bara Snjezu!!

               

                                                                        evo ga i CJENOVNIK!!!
                                                        


BOJAN-BG

MOZE JEDAN SPRICER ZA POCETAK  ;)

vip-jahorina

ja cu sta mi snjeza preporuci, nesto imam povjerenja u nju

BOJAN-BG

BAR OTVOREN A GAZDARICE NEMA SNEZO DOLAZI GOSTI CEKAJU

vip-jahorina

evo vlado28 nas na radiju pozdravlja.  cr:)
a hare zelje ispunjava

buco


brera

Sne¾e nigdje, daj zovi sommeliera, da nam preporuèi vino-ako je vinoteka. ;)

snjezana

uh.. ja sad stigla pa vidjeh da sam dobila kafanu....opet... :-[   

Najva¾nije da ima vina...kako me Hare dobro zna.. ali toèit æemo mi i ostala piæa, naroèito svima nam srcu priraslu rakiju.. ;D

brera

Predla¾em, da se skupi neka para za cigarete za prijatelje iz VIP Birtije, koji su sad u èorki. Barem èe se naspavat. sleep:(

snjezana


snjezana


harison

Hehhe,ostala popularna vina nisu na popisu, a nalaze se u tamnoj hladnoj prostoriji tako da ih nebi mogao svako naruciti  sleep:( , tako smo se dogovorili...samo oni koji imaju para narucuju  :P

snjezana

jesi ti to i od mene sakrio????? Ma ne mogu ja toliko popiti koliko se èini.. :)

brera


snjezana

he he...ja ti se nikad ne napijem.. a pogotovo ne piva...ne pijem ga gotovo nikada (samo po nekad nektar :) )