• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

srdjanbu


primo


skiDeki

Pozdrav i dobrodosao :bravo::(

Na Jahorini nema masta predvidjen za kampovanje, ali takodje sam vidjao kampere na planini, jedino ako se dogovoris sa nekim da ti pusti struju i problem resen, parking mesto se moze naci (izuzev vikendom)

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

Ne brini oko razumjevanja, dobrodosao nam  cr:)

Mi smo jednom u nekoj temi pisali o kampreima ...
Ja ne znam da li u RS/BiH postiji neki zakon za to. Znam da na moru ne smijes svugdje ostavlajti kampera.
U svakom slucaju, ako se zelis mrznuti na -15, ostaje ti ovo sto je deki predlozio.

primo


nenadbsf

Da li neko zna da li ce biti moguce dobiti novac ili neku kompenzaciju za danasnje ne iskoristene ski paseve. S obzirom da danas nije bilo el energije. Rekose da ce mozda nesto srediti. Ima li ko kakvu informaciju vise

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: nenadbsf on 24 January, 2012, 20:15:36
Da li neko zna da li ce biti moguce dobiti novac ili neku kompenzaciju za danasnje ne iskoristene ski paseve. S obzirom da danas nije bilo el energije. Rekose da ce mozda nesto srediti. Ima li ko kakvu informaciju vise

ja mislim da povrat novca nece biti citao sam u pravilniku skipassa ali nista se jos ne zna mozda sutra nesto i izmisle tako da 50-50   ideea:( mada mi vise vuce na ovo "ko platio platio zao mi je ali morate kupiti drugi"

lilili77

imam jedno pomalo glupo pitanje...naime kako da pomoæu navigacije (gps-a) doðem do jahorine ako na gps-u nema jahorine...koji je to kanton...koje mjesto????

DarkoN

trazi pale. od pala do jahorine imas putokaze.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

lilili77


Milos CTS

a mozes i koordinate da uneses
43.737011, 18.568831‎
+43° 44' 13.24", +18° 34' 7.79"


HeAd

mogu ti reci da ima dosta snijega na cesti i da se vozi sporo  regge
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vranex


serzinjo