• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pripreme za nadolazecu sezonu 2017/18

Started by Filipino, 05 September, 2017, 16:25:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Ime

Kod izgradnje ljetnih sadrzaja nigdje ne spominju biciklisticke staze i sadrzaje. Uz duzno postovanje, kako ce nekakvi priuceni likovi s Pala, koji vecinom rade u OC-u, znati bilo sta o kreiranju ljetnih sadrzaja na planini. Nit su gdje putovali pa vidjeli kako se to radi, nit su ikada vozili planinski bicikl, osim kad ih muka natjera do prodavnice. Isto vrijedi i za Bjelasnicu. Da ne govorim da u ovom dokumentu govore o nabavci "kej karata"  :))

Korisnik

Quote from: qulazz on 08 November, 2017, 14:50:17
OC prodaje obveznice na berzi, zanimljivih podataka ima u prospektu
http://www.blberza.com/Pages/DocView.aspx?Id=67429



Barem ostaje 6osjed Praèa :)

Objaveljen je cjenonvnik,
http://oc-jahorina.com/wp-content/uploads/2017/11/tabela-jahorina-ski-pas-pojedina%C4%8Dni.pdf


vip-jahorina

Cijenovnik SKIPASS 2017/18 je objavljen





vip-jahorina

Ne znam sto se bunis? Nije ni 100% povecanje cijena.

Ja ujutro idem u 7h da stanem u red za skipass!
Bicu spreman na sve  8)) samo da bi dosao do ski passa. Cuo sam da je ogranicen broj sezonskih.
austin:(

qulazz

Mo¾da su cijene u dinarima, na prvoj strani nigdje se ne spominje valuta :D

vip-jahorina


vip-jahorina

Quote from: qulazz on 08 November, 2017, 17:35:07
Mo¾da su cijene u dinarima, na prvoj strani nigdje se ne spominje valuta :D

dobaaaaaar  :DD ;D

Burli

Dobro je, ove sezone æu zaraditi cenera kad mi vrate depozit za key card. Kontam da od tih para platim jednodnevno parking mjesto i povedem porodicu, ¾ena ionako ne skija, æerka i ja æemo po Poljicama vje¾bati tehniku a ujedno i raditi na fizièkoj spremi izlazeæi pjehe donekle a sreæom ovaj mali ima 4 godine pa æe u¾ivati na liftu...
Ti si ne¹to drugo, ti 'armonikom lijeèi¹ bol na estradi sve je la¾no, na estradi sve je fol...

sboard

Pretpostavljam da je greska sto je za seniore poludnevna 37 a odrasle 35  :DD
Kada je tacno taj ski opening i jesam li dobro shvatio da tada cetverodnevna kosta ~40KM


dooki

Josh ima Napomena: Doplata za osiguranje skijasha je 5KM po danu.
Zar to do sada nije bilo u cijeni ski pasa?

djmiros

Ako dobro razumem, ski sezzona pocinje u sledecu sredu 15-tog novembra  :skijas:

dix

70% na pojedinaène, poludnevne, dnevne, dvodnevne, trodnevne i èetvorodnevne karte koje se
kupe i koriste u vrijeme trajanja ski openinga

ovih 70% sigurno znaci da u vreme trajanja ski openinga 100% nece biti snega