• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Konaèno prava ZIMA?

Started by jured, 16 January, 2007, 18:57:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

ja uvijek vozim Sl.Brod-Zenica-Sarajevo, ostale su lutrija,

ipa76

slazem se sa VIP, najbolje je putovati Sl. Brod-Derventa-Doboj-Zenica-Sarajevo. U tom slucaju necete naici na planinske prevoje (kao sto je to slucaj sa putem preko Olova) na kojima moze biti dosta snijega i zaglavljenih vozila. Obzirom da je u narednim danima najavljeno padanje snijega ne bih preporucio put preko Olova. A i ako bude padao snijeg najbolje se cisti gore navedeni put (Sl.Brod-Sarajevo)

pitar

Cesta Tuzla-Olovo-Sarajevo se redovno cisti i obicno nema problema osim ako padne praaaavo velik snijeg. Ali ako vec idete iz Ljubljane, najbrzi put vam je preko Sl. Broda, s tim da budete oprezni od Dervente do Doboja jer bude poledice.

Sretan put

JOvana

interesuje me da li znate kakvu dugorocnu prognozu ..reecimo sta se ocekuje u narednih mesec dana....prosla godina mi je bilakatastrofaklna..mecave,padanje,jedino lift na poljicama radio...ma haos za  skijase.....
za mesec dana dolazim..pa reko da l se zna da l ce biti prava zima...ili blaga zima tada....hvala

kenanm


vip-jahorina

ovaj kenanm-ov post cu u svom potipsu stavljati ;D
mi se stavrno trudimo da vam sve informacije damo, ali nikad kraja pitanjima za "babu vraèaru".

guta

Od ponedjeljka opet najevljuju zatopljenje svuda! Nazalost

vip-jahorina

stvarno!!!
konacno prava zima
snijeg pada vec danima, ima preko 80 cm. ocekujemo po svim prognozama padavine do nedjelje-ponedjeljka, pa i prvi metar snijega ove sezone. temperatura je skroz u podrumu. znaci zimska idila u martu i aprilu!!