• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Vlasic - skijanje u srcu Bosne

Started by vip-jahorina, 02 October, 2010, 13:43:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


HeAd

jbg...privatnik :)...toliko bi bilo i na Jahorini da uzme privatnik...ali nikog zato ne bi bilo...dobro si mi rekao za taj parking sad necu gore iz principa...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


Nichifor

vidi papaka. 10 km parking. serem im se na parking. parkiraæu kod sidra

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

valjalo je ocistit parkting potrosilo se dosta goriva  :P  (:smijeh: (:smijeh:
to je dobro odma znas da neces parkirati tu, a na Bjelasnici ako si totani stranac za parking dobijes racun i pise 5€ to bosnjo zna da je to 5KM, a stranac kad izlazi plati 5€ i popusi ga i to nesvjesno  ideea:(


kron1010

Neke stvari æe kod nas zauvijek ostati...to je u genima ...taj primitivizam i beskrajna ¾elja da zavalimo nekoga pa makar nam zadnje bilo

acixon

znaci vlasic zaobici u sirokom luku,pa da vidimo kome ce onda naplacivati   3:(

savic.86

bio za vikend na Vlasicu, petak, sub i ned. Ukupno 100 ljudi bilo za ta tri dana... dnevno+nocno.... Staze SVE radile, jedino sto su bile neutabane bruka... ali extra skijanje bilo. Sa Markovca ona staza pored skakaone prejaka jer dole nije bilo guzve... preporuka svima da odu, jest da ja nisam placao taj parking ali ko ga j...


savic.86

To je ta ruta :)... Nije nikakvih problema bilo na putu, zimske gume i lagano. Dok sam isao gore i dok sam se vracao po 3-4 puta sam sreo ove sto ciste puteve.

loop

allways stand sideways!


loop

allways stand sideways!