• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

harison

E pa onda znate gdje ja zivim, ja sam samo vise od doma gore jedno 3-4 km moras proci kroz crnogoricnu sumu i imaju konji zapregnuti 2 para mogu izvuc cetvoro ljudi sa opremom. Kad budete sljedeci put dolazili na sankanje derite se Harisone mozda vas i cujem  puf:) nije toliko daleko od Sarajeva!!! (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Hare, sudeci po tvojoj slici Sarajevo pod snegom iz novembra prosle godine zivis blizu nekadasnje cirine stanice BISTRIK, ili se varam?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: Irena on 19 November, 2009, 16:06:33
ja mislim da ce oni Poljice puno brze zavrsiti nego Ogorjelicu 1!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Blizu su kafane, pa ne trebaju daleko na pièe devil:( (:smijeh: (:smijeh:

dindi

hare, malo off topic - jel ovo hosin ili mi se cini?  :)

pinkpanter

Trebate pogledati na fejsu ima jedna fotografija kako je fino izrovano na poljicama oko polazne stanice. Bog te nece to nisu kanali ono su jame : ))))))))
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?


Big_DANE


brera


vip-jahorina

nije brera, nego 10m desno od straog dvosjeda poljica. negdje smo objavili sliku ovdje, ali ko ce je sad naci ....


skiDeki

Izlazna stanica sestoseda poljice je na mestu izlazne stanice starog jednoseda, 10-15m desno od dvoseda ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

thief

al na kraju sve ce nam biti jasno kada za 2,5 sedmice padne snijeg i odemo gore i uzivo sjednemo na isti...hehehehe

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

borderka

sestodjedi skoro gotovi a snijega nigdje... ubicu se. :'(