• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dzoni ski

Quote from: harison on 29 December, 2009, 14:01:06
Quote from: skiDeki on 29 December, 2009, 13:19:26
Hare, jesu li stubovi setoseda visi nego sto su bili na dvosedu, ili mi se cini?

Visi su nesto malo :D stubovi su postavljeni na stara mjesta dvosjeda,  i to je to joj kad sjednes nebi silazio sa sestosjeda vjeruj mi...udobnije nego kod mene u kuci  (:smijeh: (:smijeh: kad si umoran komotno mozes spavati

Nisu stubovi nwgo stuPovi  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

A Dzoni, vidi se da redovno citas postove :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: dzoni ski on 29 December, 2009, 21:31:57
Quote from: harison on 29 December, 2009, 14:01:06
Quote from: skiDeki on 29 December, 2009, 13:19:26
Hare, jesu li stubovi setoseda visi nego sto su bili na dvosedu, ili mi se cini?

Visi su nesto malo :D stubovi su postavljeni na stara mjesta dvosjeda,  i
to je to joj kad sjednes nebi silazio sa sestosjeda vjeruj mi...udobnije nego kod mene u kuci  (:smijeh: (:smijeh:
kad si umoran komotno mozes spavati


Nisu stubovi nego stuPovi  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

:bravo::( :bravo::( Dzonta!!!

dzoni ski

Citam citam svaki dan po 3 puta 3 meseca cr:)

Big_DANE

Mislim da voznja traje 4.20min!! Taman da se jednom dobro povuce from cuturice!!!!!! :D :D :D

enkidu

Quote from: Pineapple_Express on 30 December, 2009, 12:29:23
Mislim da voznja traje 4.20min!! Taman da se jednom dobro povuce from cuturice!!!!!! :D :D :D

Realno!  :D

Irena

 Samo da padne snijeg!!!! s:nij)  s:nij)  s:nij)

harison

Drustvo ja idem nema me do sutra, u neka doba cu se javit do tada SRETNA NOVA 2010 godina bez snijega  :( hehehe FINO SE PROVEDITE I ZELIM VAM SVU SRECU U 2010 bez recesije i sa vise snijega

pratite nas WWW.JAHORINA.ORG

Big_DANE


Big_DANE

VIP-e sta je sa SESTOSJEDOM NA POLJICAMA....SVI SE PRIHVATILI TARLAHANJA I JODLOVANJA DA PADNE SNEG DA SMO ZABORAVILI NA TAJ SESTOSJED!!!??  KAD CE POCETI DA RADE!? PROSLI SU IM PRAZNICI!!!!!!!!!

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

Big_DANE


brera


Big_DANE

PA JBT NIJE RASPUST ZA ODRASLE I OZBILJNE LJUDE!!! STA RADE 5 DANA POSLE NOVE GODINE!!!!
KONTAM ZA DECU, AL MISLIM BZVZE...

brera

Quote from: Pineapple_Express on 03 January, 2010, 16:37:31
PA JBT NIJE RASPUST ZA ODRASLE I OZBILJNE LJUDE!!! STA RADE 5 DANA POSLE NOVE GODINE!!!!
KONTAM ZA DECU, AL MISLIM BZVZE...
Trezne se, (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  Ozbiljno, 6.1. Sveci Tri kralja