• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

brera


goghie

I can go with the Flow...

brera



HeAd

jesu ti inzinjeri postavili korpe na poljicama?   datum danasnji je: 18.01.2010
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

nisu jos moj HEAD-e, nece oni jos zadugo, fino je naslozeno na zemlji, ali postavljanja na sajlu jos nema cim bude javimo vam  :bravo::(

HeAd

heheh...ovaj budel proradio do marta biæe dobro....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

Quote from: HeAd on 18 January, 2010, 10:47:48
heheh...ovaj budel proradio do marta biæe dobro....
ma head hoce proraditi 1000% do marta.... ali sledece godine.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

cekaj da ga napakuju pa probni rad pa cekanje dozvole pa godisnji odmori dok prodju bice valjda spreman do pocetka sledece sezone kako su krenuli  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

 ideea:( ideea:( najpametnije nam je da se nadjemo se na jahi svi popijemo  3-4 po 5-6 rakija i napravimo otvarnje sestosjeda. hare ce da ga upali i onda se mozemo vozati. ovo nam je jedino rijesenje jer ako budemo cekali na ove iz oc-a mozemo se nadati vozanju tek sledece godine. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

Hare je snimio gdje se nalazi dugme ON   (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera

Quote from: darkon on 18 January, 2010, 11:20:53
ideea:( ideea:( najpametnije nam je da se nadjemo se na jahi svi popijemo  3-4 po 5-6 rakija i napravimo otvarnje sestosjeda. hare ce da ga upali i onda se mozemo vozati. ovo nam je jedino rijesenje jer ako budemo cekali na ove iz oc-a mozemo se nadati vozanju tek sledece godine. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
I kod sebe imamo svi potvrde, da smo stari 6 godina, jer do 7 je besplatno. (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
potvrde,koje ce nam vip izdati, moramo da imamo obavezno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: HeAd on 18 January, 2010, 11:26:33
Hare je snimio gdje se nalazi dugme ON   (:smijeh:
(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:

Quote from: brera on 18 January, 2010, 11:49:44
Quote from: darkon on 18 January, 2010, 11:20:53
ideea:( ideea:( najpametnije nam je da se nadjemo se na jahi svi popijemo  3-4 po 5-6 rakija i napravimo otvarnje sestosjeda. hare ce da ga upali i onda se mozemo vozati. ovo nam je jedino rijesenje jer ako budemo cekali na ove iz oc-a mozemo se nadati vozanju tek sledece godine. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
I kod sebe imamo svi potvrde, da smo stari 6 godina, jer do 7 je besplatno. (:smijeh: (:smijeh:
(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:

Quote from: darkon on 18 January, 2010, 11:51:40
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
potvrde,koje ce nam vip izdati, moramo da imamo obavezno.
Oces li VIp-e!?!? (:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh: