• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

borac123

e ovako ne pisem puno ali ajde reko da i ja napisem nesto, prvo ajde ne radi i te gluposti dozvole nema itd itd... ali ako vec ne radi a ulozili u tolike pare u najsavremniju zicaru a ona propada, propada tako sto one korpe mogu da se "garaziraju"(ogorijelica) ali ne, one stoje i "vise" sa jos 1 metar snjega na njima.... ali nema veze dok je nas poreski obveznika bice i zicara koje ne rade ali i propadaju ... sta je za nas par miliona....
Ps. mozzda sam ja pogresno shvatio, mozda se ne mogu "garazirati" ? :)

niko

Quote from: borac123 on 27 January, 2010, 01:52:44
e ovako ne pisem puno ali ajde reko da i ja napisem nesto, prvo ajde ne radi i te gluposti dozvole nema itd itd... ali ako vec ne radi a ulozili u tolike pare u najsavremniju zicaru a ona propada, propada tako sto one korpe mogu da se "garaziraju"(ogorijelica) ali ne, one stoje i "vise" sa jos 1 metar snjega na njima.... ali nema veze dok je nas poreski obveznika bice i zicara koje ne rade ali i propadaju ... sta je za nas par miliona....
Ps. mozzda sam ja pogresno shvatio, mozda se ne mogu "garazirati" ? :)
NEMA GARA®A

skiDeki

Borac123 dobrodosao na forum pre svega!

Sto se tice korpi, mogu se garazirati, ali nije bilo vremena da se garaze naprave. To ce biti sledece godine, tad ce takodje na korpe biti montirani zastitni viziri odn vetrobrani.

Znam da smo svi ogorcen zbog ovih sestoseda, ipak mislim da ne treba toliko pljuvati po gosp. Koromanu, jer i njemu sigurno ne ide u prilog da zice ne rade, zameram sto se ne pojavljuje u javnosti sa objasnjenjem ovog problema, verujem da ima tu i mnogo drugih faktora.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MarijaBB

Citam cijeli forum i mogu samo da zakljucim da se borite sa vjetrenjacama.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

enkidu

Jel taj Koroman neki rod onom magarcu i prostaku fudbaleru Koromanu?

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MarijaBB

Quote from: enkidu on 27 January, 2010, 10:07:16
Jel taj Koroman neki rod onom magarcu i prostaku fudbaleru Koromanu?

Alo bolan, cemu ovo......


Nisi zvezdas i sta sada......

borac123

ma ko nas ebe, tako nam i treba. uzeli su pare a mi prvo sto se ebemo sa onim dvosedima drugo sto stazu ne mogu napraviti da valja... sve u svemu ne valja. ne vredi nista ni pisati ni raditi :)



sina


DarkoN

Quote from: MarijaBB on 27 January, 2010, 09:48:31
Citam cijeli forum i mogu samo da zakljucim da se borite sa vjetrenjacama.
marija je upravu , mozemo samo da pricamo u prazno i da se nerviramo. ja odustajem, previse sam se nervirao i razmisljao o tome zbog cega, kako, da li je moguce ili nije itd.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...