• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG


bataneo NS

I kad ce na kraju da prorade sestosedi ?

BOJAN-BG

Quote from: bataneo on 05 February, 2010, 21:28:52
samo da vam kazem da ste smorili svi redom.
BATO TI SA NEBA PA U REBRA NEMA TE NIGDE PA ODJEDNOM PO NAMA DA NISI TI SPIJUN O.C. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

bataneo NS

Quote from: BOJAN-BG on 05 February, 2010, 22:02:59
Quote from: bataneo on 05 February, 2010, 21:28:52
samo da vam kazem da ste smorili svi redom.
BATO TI SA NEBA PA U REBRA NEMA TE NIGDE PA ODJEDNOM PO NAMA DA NISI TI SPIJUN O.C. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

heheheh

DarkoN

e saznao sam ekskluzivnu vijest.
sestosjed ce da proradi jednog dana. iza nedelje a prije ponedeljka. informacija provjerena 100%.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Brkiæ

Quote from: DarkoN on 05 February, 2010, 22:39:47
e saznao sam ekskluzivnu vijest.
sestosjed ce da proradi jednog dana. iza nedelje a prije ponedeljka. informacija provjerena 100%.
xa xa xa xa xa xa xa  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:   

Lui

 ideea:(  posto su se sva raja navikli na stare korpe, cekace se 1-2 godine da ih unisti (ne)vrijeme, pa ce dobiti dozvolu za upotrebu kod nas.
Zato nisu napravljene garaze, inace bi morali cekati 20 godina da propadnu kako treba i da bismo se osjecali ugodno kao na dvosjedima  ;)
Kad pucaju pantole na puknuti var dvosjeda...neprocjenjivo! ;D  A i manje se nerviras kad odmah nakon toga naidjes na smirglu na izlazu...  puf:)
Sreci nikad kraja... :bravo::(
Uzivajte, odoh opet spavati, pa se vidimo na stazi  ludzatobom:((

01xxx01

Quote from: Lui on 06 February, 2010, 02:46:10
ideea:(  posto su se sva raja navikli na stare korpe, cekace se 1-2 godine da ih unisti (ne)vrijeme, pa ce dobiti dozvolu za upotrebu kod nas.
Zato nisu napravljene garaze, inace bi morali cekati 20 godina da propadnu kako treba i da bismo se osjecali ugodno kao na dvosjedima  ;)
Kad pucaju pantole na puknuti var dvosjeda...neprocjenjivo! ;D  A i manje se nerviras kad odmah nakon toga naidjes na smirglu na izlazu...  puf:)
Sreci nikad kraja... :bravo::(
Uzivajte, odoh opet spavati, pa se vidimo na stazi  ludzatobom:((

slazem se sto posto!!!
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

SVOXY

Ja odo u Austriju , Zell am See i Kaprun  da vidim kakvo je stanje sestoseda kod njih !!!!???? Kada ovi budu odlucili da ih puste u pogon na Jahorini ,drage volje stize cela ekipa iz Novog Sada a do tada neka se O.C.-SUTA U BULJU sa njihovim jeb........-im licencama  !!!! Pozdrav za sve ljubitelje i obozavaoce JAHORINE  :bravo::( :bravo::( :bravo::( Cuvajmo Jahorinu 3:( 3:( 3:( >:D >:D ona je jedna a politicari doju i prodju !!!!!!!
FLOWBOARD

snjeza

A jel ima ovaj novinar sto ovako zalosno pise, licencu, il eto tako radi po preporuci kojekakvih ljudi?  :P

vip-jahorina

Za to ne treba licenca nego par stotina maraka.

Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 06 February, 2010, 16:03:04
Za to ne treba licenca nego par stotina maraka.
A MOZE I DOBRA SUNKA IL SLANINA I DOBRA RADZA!!!!

Brkiæ

VIP-e reci mi da imas dobre vesti sto se tice sestoseda.  ::)
Eto mene 13og gore, vidim da ce biti jos snega gore i temperatura je fina, samo jos ono sto svi cekamo...  >:(

Big_DANE

Quote from: Brkiæ on 06 February, 2010, 19:20:19
VIP-e reci mi da imas dobre vesti sto se tice sestoseda.  ::)
Eto mene 13og gore, vidim da ce biti jos snega gore i temperatura je fina, samo jos ono sto svi cekamo...  >:(

Nacekat ces se Brkicu ...ja TIPUJEM NECE PRE 27.februara!!!! Kad god se kladim na jedam tim..ovaj drugi pobedi!!! Mozda upali taktika!! :P