• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorina u Proljeæe - LJeto - Jesen ???

Started by jahorina, 17 March, 2008, 20:18:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



vip-jahorina

Termag, Board i ne znam jos za Kristal.
Uglavom, bazeni, wellness program ce raditi, sta ce termag jos u svojoj ponudi imati, jos ne znam.

Ponuda Relax weekenda u Termagu i Boardu, veoma povoljno, te ocekujemo za ovo doba pozitivan odazaov publike.
Naravno, ti programi startaju tek kad se snijeg otopi.

Sto se tice vikendica, jedan broj stoji tokom cijele godine na raspolaganju, cijene su vise nego simbolicne, npr. cijeli vikend 8 osoba, za 80 eura.


enkidu

U Rajskim vratima su ishli neki upitnici vezani za letnju ponudu Jahorine i za eventualno proshirenje letnje ponude i na Romaniju (planinarenje, peæinarenje,...)
Ne znam ko radi tu anketu, ali je inicijativa super!

Filipino

Pozdrav svima,
zna li neko kome da se obratim za Paragliding-tandem let.
Cuo sam da Aero -klub kod Rajskih vrata organizuje tako nesto,ali nemam br.tel. ni e-mail.

gagi

Zanimljivo...treba se malo raspitati...bilo bi veoma lepo videti Jahorinu iz ptièije perspektive

Filipino

Hvala Supra,sa njima sam vec kontaktirao.
Let traje 15-20 min. kosta 100KM sa slikama na CD-u.
U augustu se dajem u visine pa se javljam sa utiscima.

Filipino

Za pocetak cemo par puta letjeti,a onda mozda skupim hrabrosti i skocim.
Probao sam parasailing bilo je super,ovo mora biti bar malo bolje.

alfa

Quote from: Filipino on 07 July, 2008, 22:08:10
Hvala Supra,sa njima sam vec kontaktirao.
Let traje 15-20 min. kosta 100KM sa slikama na CD-u.
U augustu se dajem u visine pa se javljam sa utiscima.
Filipino samo da znas da je i pad let ;D ;D ;D


alfa

ne plasim ja nikoga...to je bio citat iz Alan Forda ;D ;D ;D
inace na ovu zajebanciju ne mozes ici ako imas preko 90 kilograma(sto ce reci Supra da za mene i tebe nema tog padobrana na koji bi nas zakacili niti CD-a na koji bi stali) ili je bar tako bilo.Ja sam ipak za sve extremene sportove koji ukljucuju da sam nogama na relativno cvrstoj podlozi ali Filipinu skidam kapu i samo pazi da nekome ne ateriras na glavu ili ne daj boze u meze ;D ;D ;D

dirty_sanchez

Pozdrav,
da li bi mi neko mogao preporuciti smjestaj na Jahorini.Naime, odgovarala bi mi vikendica,a dosao bi na 5-7 dana u drugoj polovini avgusta.Imam dvoje male djece pa bi bilo pozeljno da je vikendica u nasljenom dijelu kao i da ima sve potrebne uslove za ugodan boravak.Bilo bi super jos ako bi mi neko mogao okvirno reci kako se krecu cijene u ovo doba godine.

vip-jahorina

pogledaj na www.jahorina.org ili se obrati na telefone koji su tamo upisani