• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana USPUT

Started by skiDeki, 18 May, 2011, 19:58:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mijat

Quote from: brera on 27 May, 2011, 08:25:47
A kad je takmièenje? ??? Tek toliko, da znam, kad èe biti aktualna tema Kako izlijeèiti mamurluk. (:smijeh: (:smijeh:

danas u 18 poèinje do nedelje u 10 (40 sati), bojim se da æe biti kritièno  (:smijeh:

brera

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Znaèi, u ponedeljak bi se mogao pridru¾iti Haretu. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

dobro jutro. izgleda deki da meni i tebi nije ostalo nista.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


brera

 :o :o :o Juèer je Haretu bila obljetnica, novi datum roðenja, a nije poèastio? 3:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: brera on 27 May, 2011, 09:14:38
:o :o :o Juèer je Haretu bila obljetnica, novi datum roðenja, a nije poèastio? 3:(

hahahahaha bio sam pobjegao iz bolnice na koljenima i kotrljao se po gradu kako bi proslavio , pa mi je trebalo da se vratim u ebeno Kosevo ono je na brdu pa se bilo tesko kotrljati ...sad sam tu pa evo da pocastim drustvo sa malim zakasnjenjem hahahahah

nema nijedno drugo u bolnici ali probajte odlicno je







brera

 :bravo::( :bravo::( :bravo::( Samo toliko, zar je to samo za mene? ???

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ne volim ovaj roðendan tako da na njega ne pazim kao na onaj u martu heheh valjda ces i drugima podjeliti ehhhhh ti slovenci (htio sam reci omladinci  :P ) (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera

Dobro jutro, klasika. ;D Na Mijata ni ne raèunam do ponedeljka.

skiDeki

Dobro jutro moze klasika ;D

Mijat je do sada upecao gajbu jelena, par litara rizlinga i sifon sode (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Pa Deki zar na takvim takmièenjima ne treba taj ulov pustiti nazad u rijeku ili jezero, ribnjak??? :o  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Naravno da se pusti samo dok prodje kroz probavni trakt (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Dobro jutro, klasika je spremna, dok cekamo mijata sa slikama regge
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...