• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Birtija "KOD MILKE"

Started by skiDeki, 05 November, 2012, 07:32:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahaha joj tesko tebi kad te se safatam ima da gutas zeljanicu, posto ona dvojica nisu htjela pored mesa ni pomirisat  regge

@mijat
moj mijate ne ocekuj on njega ni da te prozove na mobitel, on nece vidjet Jahorinu a ni Jahorina njega (samo ako uspijem otici na JA kad on dodje, jer je situacija bila teska i kad ste vi bili sve hocu-necu-hocu-necu)  puf:) 

brera

 :bravo::( :bravo::( :bravo::( Koja rijeè èe bit, neèe bit romani. A zeljanice èu pojest za dvojicu!  regge

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

svima koji putuju STEFAN tj.SRETAN put takodje sretno na Jahorini sa sto vise vedrih dana bez magle i vjetra uzivajte....ne zaboravite slikati, pa da okacite na temu da je malo ozivimo kao prijatelj mijat Iskustva sa Jahorine
http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=468.new#new

sremac72

dobro jutro, svako nek uzme sta zeli aja moram sokic jer smo upravo na putu.vidimo se gore oko 12h. srecan put svima ko je krenuo ili krece

borisBP

Dobro jutro. Klasika je na stolu.  regge

Big_DANE

dobro jutro....moze klasikica....doduse sa espressom...i lozom...al sta j tu je! :)))

skiDeki

Dobro jutro, klasika naravno
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


Big_DANE


looka

I ja kasnim ali nadam se da nije problem da vam se pridruzim.  regge

DarkoN

vikend je pa se malo kasnije ustaje. preslo mi od hareta. ovo je po njegovim mjerilima rano jutro  devil:( devil:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

mnoze dupla klasika za mene, da se dozovem i da se raznesem mama se vraca iz CG,  brera dolazi na Jahorinu ali se necemo vidjeti 3:( 3:( 3:(  box box box  X( X(

dr.zela

dan ljudovi,meni klasika...nisam dugo castio ekipu pa evo prilike...

borisBP

Dobro jutro. Vidi se da je vikend èim sam ja prvi u pola 9. Klasika je na stolu. regge