• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pripreme za nadolazecu sezonu 2017/18

Started by Filipino, 05 September, 2017, 16:25:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Korisnik

Pada dobro, biæe ekstra otvorenje!!! Ako napada trebalo bi da otvore sve staze.

ski_bord

Pozdrav forumu i dobrim ljudima

Redovno citam forum i pratim desavanja sa Jahorine. Iz Sarajeva sam i cijene karti direktno uticu i na moje planirane odlaske na Jahorinu. Kao opravdanje za povecanje cijena karti navode se mnogobrojna ulaganja u Jahorinu, sto je donekle razumljivo kad bi se radilo o blagom povecanju cijena, ali samo blagom jer moramo biti svijesni gdje zivimo.
Medjutim ono sto ne razumijem, je planiranje svoje poslovne politike na nacin u kojem se za sigurnu predpostavku uzima da ce isti broj ljudi doci kao i proslih godina bez obzira na povecanje cijena karti, te da ce se na taj nacin pokriti ulaganja iz prethodnih mjeseci. A jasno je kao dan da isti broj ljudi kao proslih godina nece doci tako da nove cijene apsolutno nista ne postizu, Jahorina ce opet biti u minusu, u istom minusu kao i da je ostala na nivou starog broja ljudi i starih cijena karti. U poslovnom svijetu se nikad ne planira da se ulaganja vrate nakon godinu, to nije ostvarivo, u pocetnim godinama je normalno biti u minusu, tako da je ekstremno povecanje cijene karti i drugih stvari na planini bar za mene u potpunosti ne shvatljivo.

Imao sam potrebu da iznesem svoje misljenje nakon izjava vodecih ljudi koji narodu pravdaju povecanje cijena bez da pricaju o odlivu skijasa sto na kraju ima isit efekat kao i da nisu povecali cijene, a to je zavrsavanje bar ove godine u minusu.

Pozdrav i sretno nam svima

HeAd

Tesko da ce neko odustati od Jahorine jer za 20 eura ne mozes nigdje skijati, samo sto opet treba gledati u nebo ideea:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

bnbg

Quote from: HeAd on 02 December, 2017, 09:42:40
Tesko da ce neko odustati od Jahorine jer za 20 eura ne mozes nigdje skijati, samo sto opet treba gledati u nebo ideea:(
Slazem se. Samo trose energiju i vreme kukajuci kako su povecali cene,a kad napada sneg i otvore skijaliste svi ce ici da skijaju. Realno nema opet nigde jeftinije od Jahorine, kada se uzme sve u obzir, hoteli, kafane, kafici po stazama i ski pas.


Filipino

Ajd’ nek je Sasrecom [emoji482][emoji482]



Gesendet von iPhone mit Tapatalk


Burli

Ti si ne¹to drugo, ti 'armonikom lijeèi¹ bol na estradi sve je la¾no, na estradi sve je fol...

Korisnik

Nezapamæeno! Sutra sam gore i prema mojoj kalkulaciji karta je 12KM??? 30% od 40 = 12!!!!


HeAd

Alan Ford: nisu cene velike vec su vama plate male. Amin (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

SethMori

na drugoj planini sve u "punom pogonu"


Zliko

Majnex najozbiljniji od svih izgleda, eno postavljaju sajle za gondolu po ovakvom vremenu, a ovi uhljupima iz ZOIa korpe stoje veæ mjesec dana na parkingu  (head)