• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama - Jahorina sezona 2016/2017, 2. dio

Started by vip-jahorina, 01 February, 2017, 14:36:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


Fkb

Napadalo je pravo s tim da staze nisu bas idealno ispeglane.ako prestane padati i temp ostane kakva jeste sutra ce biti perverzija

brera



mijat


tanja2016

Ljudi ima li smisla dolaziti sledeci vikend. Ja i muz bi dosli iz BG jbg nismo ranije mogli dobit odmor :-(???

Iske

Koja je to stranica na facebooku koja objavljuje da nece biti nocnog? I jel zice pocinju raditi od 8 ili od 9 u jutro. Hvala unaprijed #prayforsnow

Sent from my SM-G850M using Tapatalk


brera


alternativni

Quote from: Iske on 25 February, 2017, 17:55:56
Koja je to stranica na facebooku koja objavljuje da nece biti nocnog? I jel zice pocinju raditi od 8 ili od 9 u jutro. Hvala unaprijed #prayforsnow

Sent from my SM-G850M using Tapatalk
Slu¾bena stranica:
https://www.facebook.com/JahorinaOC/posts/1467494856615350

®ice poèinju malo prije 9 (zavisi od vremenskih neprilika, nekad poèinju u pola 9, ako pripreme stazu na vrijeme)

ninodragoljub

Ja ne pamtim da su poèeli raditi u pola 9, a pamtim mnogo i dugo.

Skijas5

Cak i koji minut prije 9, vrlo rijetko...


Sent from my iPhone using Tapatalk

VladaNS

Ko uhvati sutra prvu zicu taj je Bog :) Pa nek da Bog da su omasili prognoziranu temperaturu za sledecu nedelju kako bi izdrzao ovaj sneg do sledeceg vikenda  :skijas:

ski_bord

Uslovi su skoro idealni, steta sto na vrhu puse vjetar pa su poljice 6sjed ugasene. Kazu da radi ogorijelica i praca ali ne znam kako to da ogorijelica radi a poljice ne.

bnbg

Quote from: ski_bord on 26 February, 2017, 10:43:44
Uslovi su skoro idealni, steta sto na vrhu puse vjetar pa su poljice 6sjed ugasene. Kazu da radi ogorijelica i praca ali ne znam kako to da ogorijelica radi a poljice ne.
na ogorelici ima brdo ispred izlazne stanice pa je lakse da se sidje sa zice a na poljicama duva direkto vetar pa kad je jak vetar ljudi ne mogu da sidju sa zice. Meni se jedanput desilo i neki su padali na izlazu sa poljica

Fkb

Da su idealni i nisu.samo ogorjelica i zeljo rade i ceka se podugo a staze su mekane.cuo sam da samo dio prace radi zbog nekog takmicenja