• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP Party-Dernek 2012

Started by mijat, 14 January, 2012, 21:11:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

skiDeki

I nemojte Sanju zaboraviti...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Pored dobre volje ove godine obavezno ponesite LOPATE!!!!!

otrov

ima li neko da nas prebroji?
ovdje 2
share it with friend or two

dragon

    ::) Ka¾ite mi gde èe biti party na kojoj destinaciji ja sam novi pa nemam pojma  ::)

minjon81


BOJAN-BG

dolazim i ja naravno,parti pocinje u naselju sator a nastavlja se u nekoj od brojnih kafana

dragon


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Evo do sad prijavljenih koliko ima.... nadamo se da ce biti jos prijava napominjemo sve je besplatno tj. d¾aba  (:smijeh: potrebno ponijeti extra raspolozenje po mogucnosti domacu rakiju ili svoje drago pivo da degustiramo


otrov

a isfura.. mene mozes izbrisati. zovem citav dan i nigdje nema smjestaja. tek od 19.
share it with friend or two

otrov

uh dobro je spasi me pahuljica . stavi +1 :)
share it with friend or two

BOJAN-BG

mi krecemo a smestaj sto nemamo nema veze spavacemo negde

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: BOJAN-BG on 06 February, 2012, 17:12:43
mi krecemo a smestaj sto nemamo nema veze spavacemo negde

ma za smjestaj nema veze guramo se pa gdje god se ko smjesti extra samo da prespava od 04h do 07h  (:smijeh: (:smijeh:

otrov

ne mogu da vjerujem znaci sve je popunjeno do 18. ...tek od 19. mozes nesto naci ..  upecao sam zadnju sobu u pahuljici ... bice guzvaaaaaa! sretno Boki :)
share it with friend or two

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dodjete 18. partyamo cijelu noc...a 19. u sobu koju ste prethodno rezervisali

otrov

hare jel ista lokacija? jel ima mjesta za ljude u dnevnom od 4:30 do 7-8 ako nemaju smjestaj .. spavati se nece :) i kao sto kazes onda mogu u sobe :)
share it with friend or two