• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP Party-Dernek 2012

Started by mijat, 14 January, 2012, 21:11:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nichifor


Nichifor


vip-jahorina


BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 15 February, 2012, 19:45:30
oce li biti dosta dva janjeta? mjesta nemamo za vise od 2 !!!
Nema veze, ako nas bude vise, bcicemo neki rostilj ili nesto tako ...

vipe dolazi pola slovenije i pola balkana pa ti vidi da se obrukas  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

minjon81

Quote from: BOJAN-BG on 15 February, 2012, 20:42:56
Quote from: vip-jahorina on 15 February, 2012, 19:45:30
oce li biti dosta dva janjeta? mjesta nemamo za vise od 2 !!!
Nema veze, ako nas bude vise, bcicemo neki rostilj ili nesto tako ...

vipe dolazi pola slovenije i pola balkana pa ti vidi da se obrukas  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

segi

Quote from: DarkoN on 15 January, 2012, 22:59:55
ovo je od prosle godine. ove godine ce biti jos bolje.
Trebali bi zajedno doci ja i DarkoN


minjon81

E tako, stigla i meni rakija... Sa Rudna! Sljiva... U Francuskoj se mnogi pokocili od nje hahahaha

BOJAN-BG

ja nosim pivo rakija presusila

minjon81

Ionako idemo zajedno Boki, dakle, imamo rakiju i pivo!  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

A ja nosim a ne pijem   regge

BOJAN-BG


minjon81

Quote from: BOJAN-BG on 15 February, 2012, 22:03:18
onda cu ja poneti bejlis

moram da priznam da mi se razvuce osmeh  :-X ali nema potrebe Boki...  ;)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Tabela osvje¾ena ima jos mjesta ne stidite se prijaviti :bravo::( :bravo::( :bravo::( ako treba kakvo uputstvo samo javite


P.S. samo za one koji slabo vide
ebo bog boga i bogove radnike koji su izmislili RAD mene nece biti  3:( dat cu otkaz samo nek jos nesto zajebu vise mi je dokurcilo radit, iznenadnih kongresa i picki materina (ukratko jebem naseg menadjera u onu glupu glavu) dabogda bakrotirali vec sam u akciji trazenja novog posla valjda ce se ovi iz Al Jazeere smilovati i naci mi neko radno mjesto ...izvinite ali morao sam se ispucati ima toga jos nego nece nesto valjda forum ne moze ucitati vise psovki  (:smijeh:

looka


otrov

idi kod doktora danas i trazi uputnicu za pregled u subotu .. da si u bl to bi ti lako sredio ali mozemo tvom doktoru dati zdravstvenu knjizicu
share it with friend or two